ALTIN DEFİNE BULUCU CİHAZ_"MİLTAR"_TEKLİ VE ÇİFTLİ KULLANIM

2.490
İlan No 2953
İlan Tarihi 9 Mart 2020
Durum Sıfır


'' UZAK MESAFELER ARTIK YAKIN''​


AVRUPA DEDEKTÖRDEN 

MİLTAR ELEKTRONİK ALAN TARAMA CİHAZI

ÇİFT SİSTEM ALAN TARAMA


 

 

Alan Tarama cihazları içerisinde ki en güvenilir markadır.Avrupa Dedektör Güvencesiyle üretim ve satışı yapılan miltar alan tarayıcı geniş tarama mesafesi,mükemmel derinlik ve ayrım özelliği ile definecilerin en çok tercih ettiği alan tarama modelidir. Miltar alan tarama İçerisinde kullanılan özel ilaçlar ve micro işlemci kontrollü elektronik kutusu ile yüksek performans arazide sizi bekliyor.

Alan tarama cihazlarının en büyük görevi çıkılan arazi büyük ise nereye bakılacağı konusunda yön vermesidir. işte Miltar Alan Cihazı sizi define ve boşluklara yönlendirmede üretilmş en iyi üründür.

MİLTAR ALAN TARAMA CİHAZININ ÜSTÜN FARKLARI

SEÇİM MODLARI

Micro işlemci kontrollü elektronik kutusunda dilediğiniz metalleri aratma özelliği, örnek olarak arazide altın aranmak isteniyorsa elektronik kutu üzerinde bulunan mod düğmesinden altın konumu ayarlanarak altın araması yapabilirsiniz.bu seçeneği dilediğiniz metal veya boşluk için kullanabilirsiniz.böylelikle ne arama istiyor iseniz Miltar Alan Tarama Cihazı sizi Ona götürsün.

BOŞLUK TESPİTİ

Miltar Alan tarayıcı mezar,oda,tünel,mahzen,kuyu gibi boşluk aramalarında mükemmel performans göstermektedir. yapmanız gereken elektronik kutu üzerinde boşluk modunu seçmeniz ve gizli haznesine size göndermiş olduğumuz özel numuneyi koymanız. Miltar Alan Tarama cihazı ile çok uzak mesafelerde bulunan boşlukları kısa sürede tespit edebilirsiniz.

 

MÜKEMMEL TARAMA MESAFESİ MAKSİMUM DERİNLİK

Miltar Alan Tarama Cihazı cevre tarama mesafesi olarak yine rakipsiz bir üründür. Ayrıca mükemmel derinlik kapasitesine sahip olan miltar alan tarayıcı ile derinlik ve tarama mesafesi sorun olmaktan çıktı

 

İÇERİSİNDEKİ İLAÇLAR

Miltar Alan Tarama cihazı en büyük avantajı içerisinde kullanılan özel ilaçlardan almaktadır. bu ilaçlar uzun yılların getirmiş olduğu bilgi birikim ve tecrübe ile sağlanmıştır. bu ilaçlar sayesinde hata payı en aza inmekle birlikte diğer alan tarama cihazlarına nazaran yüksek başarı sağlamaktadır.

GİZLİ HAZNE

Alan tarama cihazında dilerseniz gizli hazneye koyacağınız numune ile aradığınız hedefe daha kısa sürede yönlenebileceksiniz. Tek yapmanız gereken haneye aradığınız objeyi koyup elektronik kutudan frekansı doğru konuma ayarlamak.

Miltar Alan tarama cihazı ,çok eski sistem olan radyeztezi ilminden esinlenerek üretilmiştir. insanlar eski çağlardan itibaren toprak altındaki nesneleri ,su,ve maden gibi yapıları bu tarz çubuklarla tespite uğraşmıştır. Miltar alan tarayıcı içerisindeki ilaçlar,frekans kutuları,ergonomik tasarımı,ile toprakta eski kalmış metal ve yapıların yaymış olduğu frekansları yakalamaktadır.Güçlü sezgisel özellikleri ile bionic ve elektronik sistemin artılarını bünyesinde toplayan miltar alan tarama cihazı ile UZAK MESAFELER ARTIK ÇOK YAKIN. 

ÜRÜN 2 GARANTİLİ VE FATURALIDIR.

 AYRINTILI BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI0536 470 56 06 - 0532 652 33 02 -0216 652 2 444


Adres : Atatürk mah. alemdağ cad. avcı apt no:2 kat:2/6 ÜMRANİYE İSTANBULYorumlar
410 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın