6.136 110.456
İlan No 5369
İlan Tarihi 5 Ağustos 2022
Durum Sıfır

Br 100 T Alan Tarama

BR 100 T İkinci Nesil

Altın ve mineralleri araştırmak için dünyada en çok kullanılan araştırmacı cihaz

 

BR 100 T ikinci nesil, dünyanın en iyi dedektörlerinden biri olan Uzaktan Algılama ile çalışan uzaktan algılama ile çalışan bu cihazın eski modeli, 2011 ve 2013 yılları arasında elde edilen bu cihazın eski modeli, maden arayıcıları ve araştırmacılar arasında büyük bir yaygınlık kazandı çünkü herkes uzun süredir bahsetmişti. Menzil cihazları BR 100'den bahsetmeli Her kaşifin hayali haline gelen ve gömülü tarihi hazineleri arayan modern bilimsel teknoloji ile çalışır, osiloskop ve filtrelenmiş sinyaller tarafından çok kısa bir süre içinde hazineleri ve mezarları iki kez yakalamasını sağlar. dikey ve yatay bir mesafede dünyanın kıvrımlarının makine yönü ile. Amerikan şirketi BR DETECTOR bu cihazın yeteneklerinin geliştirilmesi ve modernizasyonu konusunda ilerlemiştir, bu ürün için nadirdir, bilimsel ve küresel olarak her zaman modern ürünlerin başındadır, bu cihazın ikinci neslini (BR 100 T 2016) mekanik olarak yayınlamıştır. modern ve konforlu tasarımın, cihazın kullanım kolaylığı ve hareket kabiliyetinde büyük rolü vardır.


BR 100T 2016 :


Bu cihaz, diğer tüm geleneksel cihazlardan tamamen farklı yeni bir tasarım üretmektedir ve sıradan bir kullanıcı veya bir kullanıcı olsun, cihazın tüm kullanıcıları ile orantılı, yeni verimli ve yüksek kapasiteli bir hizmetle yenilikçi olmak için tam anlamıyla sentezlenmiştir. uzman veya şirketler arama ve keşif. Bu cihaz, renkli LCD Yüksek Çözünürlüklü ekrana sahip ilk uzaktan algılama cihazı olacak renkli bir LCD ekran içerebilir. Cihaz, küçük boyutu ve kullanım kolaylığı ve aramada yaygara ve çaba sağlama hedeflerinin hızlı keşfi ile karakterizedir.


Cihazın avantajları ve özellikleri:

- İki tür araştırmadan oluşan ikili sisteme sahip bir cihaz, hedefin keşfedilmesini sağlayan daha doğru sonuçlar elde etmek için daha fazla fırsat sağlar Hedefin derinliğini ölçme imkanı

- kısa sürede arazileri ve Anketi tarayın

- Aşağıdaki unsurların tespiti için cihaz ayarlama imkanı: altın - Mağaralar - gümüş - bronz

- Gerekli derinliği seçebileceğimiz 25 metreye kadar derinlikleri keşfeder

- Dijital lazer dedektörü

- Serbest hareket anten sistemine göre cihazın üst kısmında geri çekilebilir antenler ( Antinat ) Dünyada bir ilk olarak sentezlenmiş ve geliştirilmiştir ve yüzeyin altındaki altın külçe ve altını, mağaraları ve tünelleri ve yeraltı mezarlarını ortaya çıkarmada uzmandır. 25 metre derinliğe kadar zemin ve 1.000 metre önümde.

- Cihazda araştırma ve hedefe erişim için mevcut olan iki özellik

- Rehberlik bir nakile ihtiyaç duymadan uzaktan çalışıyor Yer Sensörleri kılavuz kılavuz aracılığıyla altın ve mağaralara ulaşmak içindir.Cihaz aksesuarları:

Cihaz aşağıdaki ana öğelerden oluşur:

Cihazın radar ekranını içeren ana ünite

- belirtmek için cihaz gönderme

- cihazı taşımak için tutacak

- cihazdaki tüm düğmeleri içeren cihazın ekranı.

- Taşıma Çantası Su Geçirmez


Altın nasıl kullanılır ve tespit edilir:

Cihazı toprağa paralel olarak taşıyoruz ve ekrana tıklayıp aranacak hedefin seçimi ile cihazı açıyoruz.

Örneğin (altın) altın metalini seçmeliyiz ve sonra istediğimiz derinliği seçiyoruz: (5 m - 10 m - 15 m - 20 m - 25 m) sonra Ön Menzil'i seçiyoruz ve buna göre arama hakkı veriyoruz. Aramak istediğimiz alanın büyüklüğüne, Örnek ( 200 metre - 400 metre - 600 metre - 800 metre - 1000 m ) ve daha sonra cihaz yere sinyal ve titreşimler gönderene kadar biraz bekleyiniz. dikey ve yatay, ve daha sonra cihazın taranacak alanda makineye giriyoruz, seçtiğimiz metalin herhangi bir sinyalini alması için, hedef tabanlı bir radar alırken bir radar cihazı hidrolik bir radar cihazı hareketi hedefe doğru gidiyor ve hedefin tam üzerinde dururken sinyal vermek için cihazı takip ediyor ve hedefin derinliğini doğru bir şekilde belirliyoruz.


- İki Yıl Garanti

- USA yapılmış

Zonguldak dedektör kurumsal yapısına bağlı olarak türkiyenın her yerinde güvenle ticaret yapabıleceğiniz zonguldak dedektör firması olarak faaliyet gösteren zonguldak dedektör ; ikinci el, orijinal sıfır Avrupa, Amerika, Türk markalarının satışını yapar. 

Uygun fiyat ve cazip ödeme koşullarıyla dedektör sahibi olabilirsiniz. 

Markaların son model ürünleri mağaza vitrinlerimizde yerini alır. 

Müşterilerimize satış öncesi ve sonrası kurumsal destek sağlarız. 

Profesyonel olarak hizmet veren satış ekibimiz müşterilerimize en iyi şekilde yardımcı olmak için her zaman hizmete hazır şekilde çalışırlar.

Zonguldak dedektör Ailesi olarak müşteri memnuniyetimiz ön plandadır kaliteli ve güvenilir hizmet için buradayız 7/24 teknik destek için bizleri arayabilir ve almak istediğiniz en güvenilir dünya devi firmaların farklı ürünlerini görmek için web sitelerimizi ziyaret edebilir fiyat almak için bizi arayabilirsiniz.

Türkiye'nin En Güvenilir Kapsamlı Dedektör Firması Zonguldak dedektör


***** ÜRÜNLERİMİZ *****


#rdr #minelab #lorenz #zonguldak #gndsatgprradar #garrett #xpdeus #fisher #teknetis #makro #noktadedektor #gmaxx #explorer #gpx #goldmaxx #coins #impact

#simplex #atmaxx #atpro #xpdedektor #excalibur #equinox #dedektoravm #dedektorara #gprradar #alantaramalar #pulsededektorler #sıfırdedektörler #ikincieldedektörler 

#tekparadedektörleri #definededektörleri #güvenlikdedektörleri #dedektörmarkaları #altınsavakları #altınpanları #nuggetdedektörleri


Yorumlar
9 kez görüntülendi.

Zonguldak dedektör

Kayıt tarihi:
20 Mayıs 2022, 19:05

erhan kadam

Üyelik tarihi: 3 Mayıs 2020

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep552 212 81 41
İş538 893 44 67
WhatsApp552 212 81 41
İlan sahibi: erhan kadam (Zonguldak dedektör)
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın