BR Detector Gold Step Alan Tarama

Fotoğraflar yükleniyor

7.316 131.698
İlan No 5372
İlan Tarihi 5 Ağustos 2022
Durum Sıfır

BR Detector Gold Step Alan TaramaAltın arama, mineraller, mağaralar ve tünellerde keşif alanında rakipsiz bir asırlık deneyime sahip cihaz en iyisini yapabilir.


Yeni amerikan modern teknolojisi, 30 metre derinliğe kadar altın keşfetmenizi sağlar

Hızlı ve kullanışlı tarama teknolojisi, bu cihazı dünya çapında ilk cihaz yapıyor


 


Altın Adım Cihazı:

GOLD STEP, EMR teknolojisi ile 30 metre ve 1.000 metre derinlikteki mağaraları tespit etmek için uzun menzilli, yüksek filtreli ve hassas bir sistem olarak çalışan sofistike bir çift sistemli cihazdır. Makine, sinyalleri herhangi bir kirlilikten arındırmak ve %100 filtrelemek için altından yapılmış filtrelerle donatılmıştır.

Cihaz ayrıca yeni bir teknoloji ile sağlandı Frekans Odası Çok modern bir teknoloji geleneksel pazarlarda başka hiçbir cihazda mevcut değil.. Her metal için ayrı ayrı oda özel bir frekans sunuyorlar.. ve bu nedenle hedef hazinede bulmak kolay ve kısa sürede


Cihaz Teknolojisi:

Bu cihaz, güçlü statik elektromanyetik enerji ve uzun menzilli tarama sistemi arasındaki entegre sistemler ile altında yatan altın ve minerallerin tespiti için çok modern tekniklerle donatılmıştır. Manyetik alanların altında yatan minerallerin pozitif olduğu ve mağara boşluğunu oluşturduğuna şüphe yoktur. manyetik alanlar negatiftir ve bu nedenle cihazla birlikte verilen sensördeki sensörler ve radarlar sayesinde 30 metreye kadar derinliklere kadar metalleri ve boşlukları algılayabilir ve metal veya gizli varlığın bir sonucu olarak oluşan manyetik alanlara nüfuz edebilir ve hissedebiliriz. mağaralar ve boşluklar


Cihaz özellikleri:

Gold Step, diğer geleneksel cihazlardan tamamen farklı yeni tasarım ile üretilmiştir, böylece altın nesil tespit cihazlarına ulaşırız. Kelimenin tam anlamıyla, normal, uzman kullanıcılar veya keşif şirketleri de dahil olmak üzere tüm kullanıcılar ile etkili ve kullanılabilir. Bu cihaz, her zaman ve her yerde taşınmasını kolaylaştıran yeni bir şekle sahiptir, örneğin: dağlık ve çöl alanları


Cihazın Özellikleri:

Üç tespit programı içerir: Altın veya Altın hazinelerin keşfi - altın külçe keşfi veya doğal Bronz veya bronz hazinelerin keşfi - gümüş veya gümüş hazinelerin keşfi Mağaraların vakumunun keşfi - tüneller - bodrum - antik mezarlar

Yer yüzeyinin 30 metre altına kadar algılama yapabilir ve kullanıcıya işe başlamadan önce 6 metre, 12 metre, 18 metre, 24 metre, 30 metre gibi derinlik seçme imkanı verir.

Bu cihaz, kullanıcıların örneğin 200 metre, 400 metre, 600 metre, 800 metre ve 1000 metre gibi uzun menzilli programı seçmelerini sağlar.

Kullanıcı, çalışmaya başlamadan önce araştırma derinliğini ve mesafesini seçebilir, bu uluslararası standartlar aracılığıyla işe başlamadan önce amacı tanımlamaya ve en küçük detayları bilmeye yardımcı olur, her türlü toprak ve arazide çalışabilir ve nedeni yani cihaz toprak tipinden ve yoğunluğundan mıknatıslanmadan etkilenmez. Ayrıca cihaz topraktaki manyetik gürültüyü ve onu çevreleyen koşulları %0'a kadar iptal edebilir ve böylece dünyada bunu yapabilen ilk cihaz olabilir. ne kadar zor olursa olsun tüm ortamlarda ve koşullarda çalışın.

 

İş ve keşif yöntemi

Cihazı toprağa paralel olarak yukarı kaldırıyoruz ve ekrana tıklayarak makineyi çalıştırıyoruz ve uzun süreli sistemde yapılacak işi seçiyoruz..sonra hedef tipini seçiyoruz mesela (altın) bundan sonra derinliği seçiyoruz :(6 metre - 12 metre - 18 metre - 24 metre - 30 metre) sonra erişmek için gereken uzun menzili ayarladık : (200 metre - 400 metre - 600 metre - 800 metre - 1.000 metre) Ve sonra cihaz için biraz bekleyin Dikey ve yatay olarak yeraltına elektrik statik güç göndermek için, ardından gerekli alanı taramak için cihazla yürüyoruz. Alanda bir hedef olduğunda cihaz o hedefe radar hidrolik hareketi yapar ve hedefin üzerine çıkana kadar cihaz ile hareket ederiz. Hedefi uzun menzilli sistem ile sınırlandırdıktan sonra cihaza sensörü takarız. bu manyetometre programını çalıştırdıktan sonra cihazın ekranında görünür sinyalli bir ses geldiğinde daha önceki yöntemde tanımlanan hedefin üzerinde yürümeye başlıyoruz o son noktada hedefin %100 gerçek olduğundan emin oluyoruz . Son adım, derinliği belirlemek ve hedefi bulmak için çalışmaktır.


Parçalar ve bileşenler

Cihazda şunlar bulunur:

1) Suya, darbeye karşı güçlendirilmiş plastik kasa

2) Ana ünite, ayarları ve arama sonuçlarını gösteren renkli bir ekrana sahiptir.

3) İzleme referansı için iki anten

4) Maksimum derinliğe ulaşmak için 4 Sensör içeren bir metre sensör

5) Kulaklık

6) Radar sinyal güçlendirici

7) Derinliği belirlemek için özel bir filtre

8) Lityum Şarj Edilebilir piller sürekli 12 saat çalışır

9) Ev şarj cihazı + Araç Şarj Cihazı

10) Özel bir ekstra pil dahil

11) İki yıl garanti

12) ABD'de üretilmiştir

Zonguldak dedektör kurumsal yapısına bağlı olarak türkiyenın her yerinde güvenle ticaret yapabıleceğiniz zonguldak dedektör firması olarak faaliyet gösteren zonguldak dedektör ; ikinci el, orijinal sıfır Avrupa, Amerika, Türk markalarının satışını yapar. 

Uygun fiyat ve cazip ödeme koşullarıyla dedektör sahibi olabilirsiniz. 

Markaların son model ürünleri mağaza vitrinlerimizde yerini alır. 

Müşterilerimize satış öncesi ve sonrası kurumsal destek sağlarız. 

Profesyonel olarak hizmet veren satış ekibimiz müşterilerimize en iyi şekilde yardımcı olmak için her zaman hizmete hazır şekilde çalışırlar.

Zonguldak dedektör Ailesi olarak müşteri memnuniyetimiz ön plandadır kaliteli ve güvenilir hizmet için buradayız 7/24 teknik destek için bizleri arayabilir ve almak istediğiniz en güvenilir dünya devi firmaların farklı ürünlerini görmek için web sitelerimizi ziyaret edebilir fiyat almak için bizi arayabilirsiniz.

Türkiye'nin En Güvenilir Kapsamlı Dedektör Firması Zonguldak dedektör

Yorumlar
7 kez görüntülendi.

Zonguldak dedektör

Kayıt tarihi:
20 Mayıs 2022, 19:05

erhan kadam

Üyelik tarihi: 3 Mayıs 2020

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep552 212 81 41
İş538 893 44 67
WhatsApp552 212 81 41
İlan sahibi: erhan kadam (Zonguldak dedektör)
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın