BR Detector Royal Analyzer Yer Altı Görüntüleme Dedektörü

Fotoğraflar yükleniyor

9.676 174.181
İlan No 5326
İlan Tarihi 3 Ağustos 2022
Durum Sıfır

BR Detector Royal Analyzer Yer Altı Görüntüleme Dedektörü


Görüntüleme sistemli Royal Analyzer, tüm maden arayıcıları ve altın arayanlar için en iyi ve en uygun sistem, madenler ve hazineler ve dünyadaki arama ve keşif şirketleri için daha doğru cihaz


Modern görüntüleme teknolojisi


Cihaz, tüm adayların kolay kullanım ve kullanımına izin veren birkaç dilde desteklenmektedir.


BR US System Corporation, yeraltı endüstriyel metal dedektörü alanında inanılmaz icatlara sahiptir ve keşif amaçlı bilimsel ürünler haline gelmiştir, dünyada en çok satan ve yaygın olarak kullanılan, yüksek uzmanlık ve başarı sağlayan tipik tasarımlar ve ihtiyaç duyulan yüksek kaliteli bilimsel makineler tüm kaşifler, amatörler ve keşif şirketleri altın ve yeraltında gömülmek için ... 

BR System, her yıl tüm yeni ürünlerle bizi hala şaşırtıyor ve bizim için yılların tecrübesinin ürünü olan en son ürünler ve çok emek veren ( Kraliyet Analizcisi)


Yeraltında gömülü olan altın, değerli eşyalar ve hazinelerin tespiti için modern teknolojiyi edinin.

Şimdi güvenle dünyadaki en iyi dedektöre sahip olduğumuzu ROYAL ANALYZER'a sunuyoruz. ve bu görüntüleme dedektörü, dünyadaki rakipsiz veya rakip olan en güçlü ve en iyisidir; bu cihaz, küresel olarak görüntüleme topografik ve jeolojik sistemler arasında ilk sırada yer alan, Arayıcılar ve hazine kaşifleri tarafından ihtiyaç duyulabilecek tüm özellik ve özelliklerle sağlanır. 

Modern ve konforlu mekanik tasarım, cihazın kullanım kolaylığı ve hareketliliğinde büyük nedene sahiptir. Fonların, boşlukların ve minerallerin şekil ve maketleri doğal ve doğrudan yeraltında görünebilen 3d ve 2d profesyonel görüntüleme sistemlerine ek olarak. 

Değerli Maden Avcısı, sizler için güvenle söylemekten mutluluk duyuyoruz, artık hazinelerinizi 10 yıllık bilimsel deneylerin sonucu olan ROYAL ANALYZER ile tam olarak bulabilirsiniz.Özellikler ve özellikler:


- Yer altı mezarları, mineralleri ve hazineleri ve yeraltındaki boşlukları keşfetmek için arazi keşfi ve taraması konusunda uzmanlaşmış modern ve bilimsel makine.


- Yeraltındaki hedef türleri arasında kesin ayrım.


- Modern ve mükemmel mekanik tasarım, cihazı birden fazla kişinin kullanmasına gerek kalmadan kolayca taşımanızı sağlar.


- Üzerinde araştırma ve analiz programları bulunan ekran Tablet HD ile sağlanır, kendi şarj cihazı ile harici olarak 12 saat kesintisiz rahatlıkla şarj edebilirsiniz.


- Entegre sonuçları olan çoklu 3d ve 2d programları ve araştırma ve hedef seviyelerinin grafiksel gösterimleri ve hedefin derinliğini büyük bir doğrulukla belirleme.


- Aynı sistemde taşıma kolu ve kontrol cihazı (Geo Stick) kontrolünün kullanımı kolaydır, bu da bize hızlı çalışmayı ve cihaz yazılımı arasında seçim yapmamızı sağladı.


- Cihaz, 12 voltluk 12 saat çalışabilme özelliği ile birincil bataryada çalışır.


- Ekran, pillerin güç seviyesini netleştirir.


- USA yapılmış


- İki yıl garanti


Cihazın derinlikleri tabloda gösterilmektedir.


Derinlik ve Hedef türü - örneklerle


35 m> Boşluklar ve tüneller (Mağaralar, kapalı odalar, bodrumlar)

32 m> Metaller ve cenaze törenleri (Altın fon, kavanoz, kılıç, heykel)

18 m> Madeni paralar ve küçük parçalar (altın ve gümüş parçalar, bronz parçalar, yüzükler)


Analiz ve görüntüleme yazılımı


Cihaz, görüntüleme ve analiz yazılımı geliştiricisi üzerinde çalışır ve cihazın ana ekranına yüklenir ve bu program aracılığıyla yakalanan resimlerin görüntülenmesi ve depolanması ve toprak katmanlarının filme alınması doğrudan görüntüleme işlemlerini yapabiliriz. 

Şirket, görüntüleme programı ile profesyonel ve sofistike bir şekilde cihazınızı tasarlamak için Amerika'da imal edilmişti Royal Analyzer, bundan önce gelmemişti .. 

Aynı zamanda kolay kullanılabilir ve sıradan olması için kullanımı kolay olacak şekilde tasarlandı. 

Küçükler bu cihazı kolay ve basit bir şekilde kullanmak ve çok kolay ve kısa sürede keşfedilen filtreleme ve netleştirme işlerini yapmak için ve çok fazla bağlantıya, programlamaya ve keşif süresini uzatan diğer şeylere ihtiyaç duymadan kullanıcı yetiştiren kişi, analitik grafik programlarının ilk programı ve son sürümüdür. 

Yakalanan görüntüleri net ve yüksek hassasiyetle analiz edebilir. Altta yatan ve analizin hedeflerini olduğu gibi gerçekleştirebilir ve doğrudan ekranda gösterebilir ve kullanıcının bir kavanoz altın veya fon veya bir mağara veya kript veya madeni para vb.

Tespit edilen hedefin türünü bilmesini kolaylaştırabilir. 

Ayrıca hedefin derinliğini ölçmek ve başlangıcını ve sonunu bilmek de mümkündür Örneğin: 8 metrelik hedef derinliği 10 metrede başlar ve biter


Birden çok kullanımda profesyonel ve araştırma programları.


1 - Doğrudan araştırma programı


Kullanıcıya hedefe veya hazine doğrudan imaj verir.


2 - Kayıtlı araştırma programı


Kullanıcıya depolama hedefleri mekanizması verir ve bunu 3D ve 2D analiz eder.


Zonguldak dedektör kurumsal yapısına bağlı olarak türkiyenın her yerinde güvenle ticaret yapabıleceğiniz zonguldak dedektör firması olarak faaliyet gösteren zonguldak dedektör ; ikinci el, orijinal sıfır Avrupa, Amerika, Türk markalarının satışını yapar. 

Uygun fiyat ve cazip ödeme koşullarıyla dedektör sahibi olabilirsiniz. 

Markaların son model ürünleri mağaza vitrinlerimizde yerini alır. 

Müşterilerimize satış öncesi ve sonrası kurumsal destek sağlarız. 

Profesyonel olarak hizmet veren satış ekibimiz müşterilerimize en iyi şekilde yardımcı olmak için her zaman hizmete hazır şekilde çalışırlar.

Zonguldak dedektör Ailesi olarak müşteri memnuniyetimiz ön plandadır kaliteli ve güvenilir hizmet için buradayız 7/24 teknik destek için bizleri arayabilir ve almak istediğiniz en güvenilir dünya devi firmaların farklı ürünlerini görmek için web sitelerimizi ziyaret edebilir fiyat almak için bizi arayabilirsiniz.

Türkiye'nin En Güvenilir Kapsamlı Dedektör Firması Zonguldak dedektör


Yorumlar
6 kez görüntülendi.

Zonguldak dedektör

Kayıt tarihi:
20 Mayıs 2022, 19:05

erhan kadam

Üyelik tarihi: 3 Mayıs 2020

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep552 212 81 41
İş538 893 44 67
WhatsApp552 212 81 41
İlan sahibi: erhan kadam (Zonguldak dedektör)
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın