Çmimi i makinës së boksit Qendrat argëtuese Kostoja e instalimit

99.000
İlan No 4204
İlan Tarihi 1 Mart 2021
Durum Sıfır

Çmimi i makinës së boksit Qendrat argëtuese Kostoja e instalimit

 


Mos humbni mundësitë për të qenë shefi i biznesit tuajInstalimi i Qendrës së Lojërave me Gardë dhe Sheshit të Lojërave

Qendrat e Lojërave - Parku i Fëmijëve - Qendra Argëtuese - Terrenet e Lojërave të Fëmijëve - Makineritë e Parkut të Argëtimit

Ajo që duam që ju të krijoni një dhomë lojërash është metri juaj katror dhe buxheti juaj.

Nëse jepni madhësinë e buxhetit dhe hapësirës tuaj, vizatohet projekti dhe lista e çmimeve më e përshtatshme e dhomës së lojërave dhe bëhet një prezantim.

Ne po ju presim me ekipin tonë profesional dhe larminë e makinës.

REFERENCAT TONA T D BRENDSHME DHE NDATIONRKOMBTARE JAN AV në dispozicion për ju.

DEGAT TONA

STAMBOLL - ESENLER - QENDRA E TREGTIS TEKSTİLKENT - ZYRA KRYESORE

STANBUL - BAYRAMPAŞA - İŞKENT - DEGA

MAQEDONI - SHKUP - DEGA

SERBIA - PRILL - DEGA

DISA REFERENCAT TONA

CLUB AQUA PLAZA HOTEL ***** - ALANYA

PARKU I JETS AVM - DITA E LOJS - TURQIA E ERZURUMIT

PLAYGROUND SESAME STREET - YOZGAT

CLUB AQUA PARK (Parku i Ujit) - ANTALYA OKURCULAR

AQUA FLORYA MALL - FLORYA İSTANBUL

QENDRA POPR Blerje e Qendrës KALE - STAMBOLL

GRUPI I TREGJEVE MOPAŞ - TURQI

SUMMIT Mall - Van TURQI

MUZ HOTEL *** - ANTALYA TURQIA

AZURE DELUXE ***** HOTEL - ANTALYA TURQIA

LUNAPARKI I SERBIS K KLADOVO

SERBIA NIS LUNAPARK dhe PLAYGROUND

SALLA E LOJS S M MAQEDONIS SK SHKUP

THIRRJE P FORR INFORMACION T D DETAJUAR.

Ne jemi të nderuar t'ju përfshijmë në referencat tona.

ME SHVRBIM FALAS KONSULTANC AND DHE marka të domosdoshme për blerjet e shtëpisë

JEMI VETEM KOMPANIA ME GARANCI TE KONTRATES.

REFERENCAT TONA JAN G GARANCIT M B T MDHA T OF SHOQRIS O TON.
ORË PUNE

DITET E JAVES: 08:30 - 18:30

Fundjava: 08:30 - 13:30

KEMI një opsion termik 9-mujor për të gjitha kartat e kreditit.

MIRC SE VINI N SH SALLONN TON AT N AT ZYRADN TON KRYESORE

[***]

[***]

Makineri Arcade, Makineri lojërash, Makineri lojërash, Pishinë Topi, Trampoline, Dhomë Lojërash për Fëmijë, Softplay, Udhëtime Kiddie, Makinë Boksi, Foosball, Hokej në Ajër, Qendër Argëtimi, Klub boulingu, Shesh lojërash

Yorumlar
26 kez görüntülendi.

selçuk aktaş

Kayıt tarihi:
13 Ocak 2021, 17:58

Selçuk Aktaş

Üyelik tarihi: 10 Ocak 2021

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep533 512 48 10
İş212 565 10 17
Ev537 718 07 47
WhatsApp533 512 48 10
İlan sahibi: Selçuk Aktaş (selçuk aktaş)
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın