Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 4377
İlan Tarihi 16 Mart 2021
Çalışma Şekli Serbest Çalışma (Freelance)
Eğitim Durumu En Az İlköğretim Mezunu
Deneyim Aranmıyor
Firma Adı DexChain
Engelliye Uygun Evet

myDexChain projesi 2018 yılında inşa edilmeye başlandı. Kendi blockchain ağına sahip olan MyDexChain projesinin aktif olarak saniyede 1 milyon işlem yapabilme kapasitesi bulunuyor ve bu hızın geliştirilebilir olması da hiçbir zaman teknolojinin gerisinde kalmayacağını gösteriyor. 

myDexChain teknolojisi sadece kripto para birimi uygulaması sunmakla kalmıyor. myDexChain kripto ağı oluşturduğu protokollerle neler yapılabilir bir bakalım;
 
1-myDexChain kripto ağ altyapısının temel koini DexChain’dir. DexChain koini DRC-8 protokülünü kullanır. Oluşturulan altkoinlerin transferlerinde fee ücreti DexChain olarak alınır. 

2-myDexChain kripto ağ altyapısı ile sadece DexChain kripto para birimi değil DRC-16 protokolü ile istediğiniz kadar altkoin üretilebilir. Bu ne anlama geliyor. myDexChain’in DRC-16 protokolü ile örneğin perakende satış yapan X marketi, bir kripto para birimi üreterek kendi müşterileri ile bir süreç yürütebilirler. 

3-myDexChain’in DRC-32 protokolü ile güvenli anket sistemleri oluşturulabilir. Bununla beraber seçimler için oy kullanım süreçleri de DRC-32 protokolünden gerçekleştirilebilir. Bir futbol takımının ya da bir belediyenin iç oylamaları yapılabileceği gibi bir ülkenin genel seçimleri de güvenle yapılabilir.

4-myDexChain DRC-64 protokolü ile son yıllarda gündemde olan nesnelerin interneti işlemleri gerçekleştirilir. Bu protokolle örneğin bir ürünün tarladan, müşterinin evine gelene kadar hangi süreçlerden ve ellerden geçtiği kesin, net ve değiştirilemez bir şekilde gözlemlenebilir. Bununla beraber kargo takip işlemleri, ürün dağıtım sistemleri, sağlık ürünlerinin takibi, yer değiştiren stok yönetimi ve bir çok konu bu alana dahil edilebilir.

5-myDexChain DRC-128 protokolü yapayzeka uygulamaları ve big data olarak bilinen büyük verinin işlenmesi, kullanılması için tanımlanmış protokoldür. Deprem istasyonlarının verilerinin toplanması, işlenmesi gibi uygulamalardan tutunda  uzaktan ve açık öğretim alanlarına kadar geniş bir uygulama alanında yapayzeka uygulamaları oluşturma ve veri toplama, işleme süreçlerinde kullanılabilir.

CoinMarketCap; 

https://coinmarketcap.com/tr/currencies/mydexpay/

CoinGecko;

https://www.coingecko.com/tr/coins/dexchain

Coin Stats;

https://coinstats.app/tr/coins/dexchain/

Proje resmî adresi:

https://mydexchain.io/

Github: 

https://github.com/mydexchain/mydexchain

Proje Resmi docker dosyası: 

https://hub.docker.com/r/mydexchain/mydexchain

Telegram:


https://t.me/myDexChainTech

Mobil cüzdanlar

Android: 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.crypto.mydexchain&hl=tr

Yorumlar
26 kez görüntülendi.

Cep

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın