TL 0 $ 0 0 £ 0

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR / ALTINŞEHİR MAH.

İlan Tarihi 29.12.2016
üsküdar ümraniye maltepe KOMPLE ev tadilat mutfak banyo yenileme tesisat kapı boya parke dolap işleri ustası
Tadilat firması Berke Yapı ..
 
Komple bir tadilata girişeceğiniz zaman bir çok yerle çalışmak ve hepsini organize etmek durumunda kalabilirsiniz. Firmamız faaliyet konuları komple dekorasyonu kapsadıgından sizler için tadilat işlerinizde bir tek firmayı muhattap bulmak herzaman için en doğrusudur. İşi verip teslimini beklemek ve bu sürede içiniz rahat güvenebileceginiz insanların çalıştığını bilmekten güzel bir şey olamaz.
 
Tadilat konularında en uygun fiyat ve en güvenilir isim BERKE Yapı'dır.Tek bir kalem işten komple dekorasyona kadar Küçük büyük 100 lerce dairede iş yaptık. Bu süreç içinde kazandığımız tecrübe ile şimdi sizlere de hizmet vermek arzısundayız. Asıl kalemlerimiz olan amerikan kapı mutfak dolabı ray dolap vestiyer boya fayans alçı kartonpiyer işlerinin yanına su tesisatı elektrik tesisatı ve dogal gaz tesisatınıda üstlenip sizlere anahtar teslimi işler çıkarmaktayız.
 
Berke yapı temiz iş çıkarır. kaliteli malzeme kaliteli işcilik çalışır.  Müşteri memnuniyeti baz alınır.
0216 6522058 And Ve Avr İstanbul
0262 4070000 Kocaeli
0541 5074285
 
Komple ev tadilat dekorasyon işleri firması berkeyapi,, mutfak yenileme banyo tadilat tesisat yenileme konularında 2007den günümüze +600den fazla daire bitirme tecrübesi ile siz istanbul ve kocaeli müşterilerimize en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile ev tadilat hizmeti sunuyoruz. kapı dolap parke boya badana alçı sıva fayans elektrik su tesisat işlerinde kapı kapı dolaşmayın bizi arayın aracısız tek elden a kalite hizmet..
 
www.berkeyapi.com
Satıcıya Mesaj Gönder
Mesaj: