İlan Ver Üye Ol

İstanbul / Eyüp / EYÜP MAH.

İlan Tarihi 30.11.2017
Seyahat Engeli Farketmez
Medeni Durumu Farketmez
Özel Durum Yok
Yaş Aralığı Farketmez
Cinsiyeti Bayan
İş Tecrübesi 0-6 Ay
Eğitim Durumu Farketmez
İş Alanı Manken / Model

bilgisayar üzerinden sadece günde 3-4 saatinizi ayırarak haftada 500 - 1500 tl ciddi bir kazanç sağlayabilirsiniz. 
   Öğrenci, ev hanımı yada ek iş arayan BAYANLAR Sizde Evinizde oturarak internet başında para kazanmak istiyorsanuz doğru yerdesiniz.
   Sizi bizimle çalışmaya davet ediyoruz.Her hangi bir çalışma zamanınız yok günün her saati ister gece istersenizde gündüz çalışabilirsiniz.
   Ödemelerimizi haftalık olarak yapıyoruz her pazartesi günü ödeme alıcaksınız
   Bize ulasmanız yeterli kayıt işlemleriniz sadece bir kaç dakika zamanınızı alıcak
   Görüntülü sohbet operatörlüğü hakkında daha detaylı ve bilgi için ; 
   
   
   skype     : modelolkazan2
   Tel       : 0543 501 60 79 (whatsapp viber) (çağrı bırakın bız donus yapalım)
   mail    : melisekgelirkazan@gmail.com

 
 Neden Biz ?
Peki neden bizimle çalışmalısınız? bizim farkımız nedir ?

Piyasada bu tarz o kadar görüntülü arkadaşlık sitesi türedi ki çoğu dolandırıcı olmakla beraber, hepsinin kullandığı sistem aynıdır. İşte bizi tercih etmeniz için 9 neden.
 SAAT BAŞINA ÖZEL ODA ÜCRETİ 25 TL VE GENEL ODA ÜCRETİ 1 TL VERİLİR.
- Bazı siteler, özel oda başına 30 TL, 35 TL verdiğini iddaa eder, neden ??
Paranızı ödemeyecektir nasıl olsa, o yüzden istediği kadar ücret verebilir ve ya sürelerinizden çaldığı için 5 saat özel yaparsınız, 2 saat özel gözükür.
 SİSTEMİMİZ BİZE ÖZEL OLUP, BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ TARAFINDAN YAZILMIŞTIR
- Diğer sitelerin hepsi tek yazılımdır, hepsinin görüntüsü farklı olsada içeriği aynıdır ve sürekli o sistem çoğalmaktadır ve kullanıcılar artık bu sistemlerden sıkılmıştır.
 SÜRELERİNİZ ANLIK İŞLER, KAÇ SANİYE ONLINE OLDUĞUNU AYNI ANDA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
- Diğer sitelerin hiçbiri anlık olarak sürenizi görmenize izin vermez, anlık gösterirlerse, sizin sürelerinizden nasıl çalabilirler ? İsteseler bile anlık yansıtamazlar.
 
 7X24 TEKNİK DESTEK EKIBIMİZ ILE SÜREKLİ YANINIZDAYIZ.
- Sistemle ilgili herhangi bir problem olması durumunda 7 gün 24 saat sistemin başında sizinle ilgilinen bir çalışanımız mevcuttur. Diğer sitelerde 7x24 duran bir tane bile ilgilenen çalışan bulamazsınız. Diğer sitelerde olduğu gibi sisteme giriş yapamıyorum vs gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.
 ÖDEME ZAMANLAMASI VE ÖDEME GÖNDERİLMESİ.
- Ödemeleriniz gününde ve eksiksiz gönderilir, banka kapandı yatıramadım, para yok haftaya 2 sini birden göndeririz tarzı laflar duyamazsınız.
 SİTE KULLANIM ETKINLIĞİ VE RAHATSIZ EDİCİ DURUMLARI ANINDA ENGELLEYİN.
- Sitemizde bulunan kullanıcı banlama özelliği sayesinde, sizi rahatsız eden kullanıcıyı anında engelleyerek, o kullanıcının siteden tamamen atılmasını sağlayabilirsiniz.
BIZ HEP BURADAYIZ, VE GİTMIYORUZ.
-2008 yılından beri internet alanında faaliyetlerimiz devam etmekte ve biz hep buradayız, hiç bir yere gittiğimiz yok.
 
Özel oda ücretlerimiz haftalık olarak ödenmektedir. Her Pazartesi ödemeleriniz herhangi bir banka farketmeksizin ister size ait olsun ister tanıdığınız, güvendiğiniz birisine ait olsun hiç farketmez ödemeniz belirttiğiniz banka hesabına yapılır. Zaten size bu hesap sahibi siz misiniz diye sorulmaz, önemli olan hak ettiğiniz kazancın size sağlıklı olarak ulaşmasıdır.
Özel odada yani üye ile birebir sohbet ettiğiniz her saat başına 25 TL kazanırsınız
Genel odada ise online olduğunuz her saat başına 1 TL kazanırsınız
Genel oda ödemeleri her ayın 1 ila 5 arası aylık Özel oda ödemeleri her Pazartesi haftalık olarak yapılmaktadır.
Ortalama Kazanç Hesaplaması;
Günde toplam 10 saat kalsanız; 6 saatini özelde , 4 saatte genel odada kaldığınızı varsayarsak;
 25 * 6 = 150 TL + 4*1= 4 TL => 154 TL / günlük kazanç
 
 

  #ekgelir #ekis #evdenisimkani #goruntulusohbet #goruntulusohbetoperatoru #bayaneleman #bayanelemanisilanlari #intokoilan #sohbethatti #sohbetoperatoru #kolayparakazanma #evdenparakazanma #evdenekis #evlereis #internettenparakazanma #internettenisimkani #chat #canlisohbet #sarmasdolas #webcamis #model #modelalimi #modeldestek #canlisohbetoperatoru #canlısohbetoperatörü #görüntülüsohbet #evdeniş #evdenekiş #bayansohbetoperatörü #sohbethattı #evlereişimkanı #internettenişimkanı #bayanişimkanları #chatoperatorlugu #chatoperatörlüğü #chatyapacakoperatorler #bayanlararanıyor #bayanelemanlararanıyor #chatyaparakparakazanma #evdenekişyap #paranasılkazanabilirim #ekişilanları #evdenişilanları #modelaranıyor #sohbetoperatörüaranıyor 
  #internettenparakazanmaimkanı #internettenkolayparakazanma #parttimeişler #evdenekgelir #internettennasılparakazanabilirim #internettenekgelir #internettenkolayparakazanmimkanı #internettenekgelir #internettenekişimkanı #evdenparakazanma #evdesohbetederekparakazanma #evdeekişimkanları#evdeekişilanları  #ekişimkanları #evdeişimkanı #evdeekişyapmak #evdeişyapmak #ekişevdeekiş #evdeiş #evdenekiş #evdenekişler #ekişler #bayanlaraevdenekişimkani #evdenekiş #sohbetoperatörlüğü #bayanlaraevdeyapılacakişsohbetoperatorluğu #SohbetOperatoru #canlisohbetoperatörü #chatoperatörlüğü #chatyaparakparakazanma #chatyapparakazan #ekiş #ekişilanları #evdenekis #evdenparakazan #görüntülüsohbetmodelaranıyor #internettenişisteyenkameralısohbetoperatörü #sohbetleparakazan #sohbetoperatörlüğü #SohbetOperatörü #sohbetoperatörüişilanları
  #webcamdaparakazanevdenekis #kameralısohbetevdenekis #evdenekisyap #evdenekgelir

Satıcıya Mesaj Gönder
Mesaj:
Hatalı ilan bildirim formu
Başlık:
Sebep: