TL 6.500 $ 1.365 1.170 £ 1.040

TEKİRDAĞ / MURATLI / MURADİYE MAH.

İlan Tarihi 02.06.2018
Marka Diğer
Kimden Mağazadan
Durumu Sıfır

Altın arama, gümüş, bronz, bakır ve boşluk tespiti

100 metre çap ve üzeri hedef tespiti

10 metre derinlik tespiti

Aranacak hedefin cinsini seçme özelliği (altın, gümüş, bronz, bakır, boşluk)

 

İNCELEMEKTE OLDUĞUNUZ VE TÜM ÜRÜNLERİMİZİN VİDEOLARI'NA YOUTUBE ARAMA KISMINA "ADRENALİN DEDEKTÖR" YAZARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

GOOGLE'DA "ADRENALİN DEDEKTÖR" DİYE ARAMA YAPTIĞINIZDA TÜM ÜRÜNLERİMİZİN ÖZELLİKLERİ, FİYATLARI VE TEST VİDEOLARI'NI BULABİLİRSİNİZ.

 

Mfd Pro Alan tarama değerli metalleri ve boşlukları tespit etmek için geliştirilmiştir. Mfd Pro gömülü hazineleri ve altın külçelerini geniş alanlarda kısa sürede bulmak için kullanılır. Alan tarama çeşitleri ve özellikleri uzun süre yürütülen ar-ge çalışmaları sayesinde yeni bir boyuta ulaşmıştır.

Mfd Profesyonel alan tarama modelinin en büyük farklılığı alan tarama çubuğu ile büyük oranda doğru ve iyi ayırım ile hedefin noktasal yerini belirlemesidir. Şu an piyasada hiç bir alan taramada olmayan, iki zamanlı Alıcı-Verici özelliğindendir. Alıcı-Verici senkronize sinyaller İyonik ve manyetik tespit yeteneğine sahiptir.

Dünyada ilk defa  iki zamanlı algılama tekniği kullanarak yaz ve kış doğal manyetik farklılıklardan kaynaklanabilecek tüm olumsuzlukları elemine edebilme yeteneğine sahip tek alan tarama modelidir. Adrenalin Mfd modelleri profesyonel hazineciler, defineciler, arkeologlar ve maden şirketleri tarafından kullanılan üstünlüğü kanıtlanmış en iyi tarama çubuklarıdır.

 

Alan Tarama Çubukları Fiyatları | Altın Arama Çubuğu Fiyatı

 

Adrenalin Mfd Pro sisteminde bulunan mineral eliminasyon ve metal ayrım özelliği sayesinde İsteğe bağlı olarak Altın, Gümüş, Bakır, Bronz ve kapalı boşluk yapıları tespit edilecektir. Toprak altında bulunan her meitme ve çekme kuvveti uygular. Alan Tatal birbirinden farklı manyetik kimliğe sahiptir. Manyetik kimlik farklılıkları sinyal alıcı çubukları üzerinde arama sadece Adrenalin Mfd Pro sisteminde bulunan gelişmiş metal ayrım özelliği sayesinde metallerin oluşturdukları manyetik farklılıklar algılayıcı anten sistemi üzerindeki muhtemel tepkisel tespit hareketi farklılıkları sayesinde anlaşılabilmektedir.

 

Hedef  Yansıma Sıfırlama

Tüm hava şartlarında mükemmel çalışma. Tarama esnasında oluşan manyetik hedef sinyal kaymalarını sıfırlama özelliği..

Zemin İletkenlik Doğrulaması

Her çeşit toprak yapısının manyetik ve mineral seviyesine göre ayar yapma ve yüksek performans alınmasını sağlayan manuel güç uyum özelliği.

Hedef Kalibrasyonu

Hassas ayar sayesinde aranacak hedef metal ( örnek ) üzerinde manuel kalibrasyon yapma özelliği. Aranacak metal hedef üzerinde oluşabilecek ayırım hatalarını minimuma indirmeyi sağlar.

Sinyal Güç Kontrolü

Arama yapılacak bölgenin mesafesi ve toprak mineral yapısına göre hassas güç ayarı yapma özelliği.

Gelişmiş Harmonik Sinyal Dağılımı

Gelişmiş harmonik sinyal dağıtımı sayesinde derinlik ve ayırım artışı sağlar. Madensel kayalar, mineralli taşlar ve çöp metaller maske edilir alıcı alan tarama çubuğu doğru hedef tespiti sağlanmış olur.

 

ÖZELLİKLER

Altın arama, gümüş, bronz, bakır ve boşluk tespiti

100 metre çap ve üzeri hedef tespiti

10 metre derinlik tespiti

Pozitif metal ayırım özelliği

Aranacak hedefin cinsini seçme özelliği (altın, gümüş, bronz, bakır, boşluk)

Aranacak metale göre kalibrasyon özelliği

Toprak manyetik mineral seviyesi uyum sağlama

Manyetik – iyonik sinyal dalgalarını alıcı , serbest dönebilen antenler

1 adet 9 V, 12 adet 1.5 V AA pil kullanımı

Güvenli orjinal plastik taşıma çantası

Ölçüler; 46 x 35 x 17 cm / Ağırlık; 6.3 kg

2 yıl fabrika garanti

Satıcıya Mesaj Gönder
Mesaj: