TL 10 $ 2 2 £ 1

ÇANKIRI / ÇINAR / SARIÇAY MAH.

İlan Tarihi 27.04.2017

     Elazığ'da vinç kiralama, elazığ'da sepetli vinç kiralama, elazığ'da mobil vinç kiralama, elazığ'da araç kurtarma ve ağır tonajlı eşya yükleme, kamu  kurum ve kuruluşlarının her türlü vinç ihtiyaçları için profesyonel ekip ve araçlarımızla Elazığ'da vinç kiralamanın önden gelen firmasıyız. 

          7 gün 24 saat hizmet anlayışımızla sizlere hizmet veriyoruz.

         Elazığ çekici hizmetlerimiz ile yolda kalmış araçlar, arızalanmış araçlar, kaza anında hazarlı araçlar özel çekici araçlarımızla  24 saat sizlere hizmet veriyoruz.  Canbay çekici kurtarıcı olarak nerde olursanız olun araçlarımızla kısa zamanda sizlerin yanındayız.

         Elazığ'da kiralık vinç hizmetlerimizin başında  inşaat demiri yükleme, ağır tonajlı araçları kaldırma ve yükleme, yüksek yerlere malzeme taşıma, çelik kasa, beton blok, kalorifer kazanı vs bütün karlıdırma ve taşıma işlemlerinde Canbaylar çekici, kurtarma ve kiralık vinç olarak Elazığ'da kiralik vinç ve çekici hizmetleri veriyoruz. 

          İnşatlardaki yüksek katlara taşınacak malzemede zorluk çeken müteahhitler, Canbaylar kiralık vinç ve çekici Elazığ'da ve bölgedeki  bütün işler için yanı başınızda. 

          Reklamcılar totem dikmek ve reklam panosu asmak için kiralık vinç veya sepetli vinçe mi ihtiyacınız var hemen Elazığ'da kiralık vinç deyince akla gelen Canbay Kiralık Septli vinçi arayın sizlere yardımcı olalım. 

          Kazan üreticileri veya site sakinleri satın almış olduğunuz kazanları kurmakta zorluk mu çekiyorsunzu, Canbay kiralık vinç olarak Elazığ'da çift kırmalı kiralık vinçler ile sizlere hizmet veriyoruz.CANBAY VİNÇ 7/24 hizmetinizdedir. Her türlü yükleme ve çekme işleri yapılır. 

 Adres: SANAYİ SİTESİ 32.SOKAK NO19 ELAZIĞ 
 Tel:05326987081-05356340078

Satıcıya Mesaj Gönder
Mesaj: