TL 200 $ 34 30 £ 26

İSTANBUL / KADIKÖY / KOZYATAĞI MAH.

İlan Tarihi 24.07.2018
Marka Diğer
TEKNİK ÖZELLİKLERİ
 
Yay : Herkül yay kullanılmaktadır
Sünger : Gri sünger kullanılmaktadır (28dns)
Keçe : 2000 gr keçe kullanılmaktadır
Kumaş : Özel pamuklu aloevera (stresi azaltan kumaş) kullanılmaktadır


ORTOPEDİK YATAK NEDİR; Ortopedik yatak yatağın en kaliteli halidir. Ortopedik yatağın özelliği yatağın içerisinde bulunan süngerlerden kaynaklıdır. Muhtemelen şuan kullandığınız yatakların süngerleri pek yoğun değildir. Full ortopedik yataklarda kullandığımız 28 DNS  sünger sayesinde diğer yataklara oranla tam ihtiyacınız olan orta sertliktedir.

ORTOPEDİK YATAK SAĞLIK; Yattığınız zaman vücut basıncını azaltan, kan dolaşımını rahatlatan, vücudunuzun olması gereken eğrisini koruyan, beli destekleyen yataklar seçmek hem sağlığımız açısından hem de konforlu uykular için gereklidir. Yani o zaman o yatağa ortopedik diyebilir, vücudumuzu koruyarak uyuyabiliriz.

DAHA ENERJİK KALKMAK İÇİN ORTOPEDİK YATAKSağlıklı bir uyku için en önemli şey doğru yatak seçimi. Vücudunuza uygun olmayan, sizi yoran ve rahat uyku uyumanıza engel olan bir yataktan kalktığınızda her yerinizde ağrılar hissediyorsanız belki de yatağınızı değiştirmenin zamanı gelmiştir. Yatağınız tüm günün yorgunluğunu atacağınız size özel bir alan olmalı, sizi daha çok yoracak alan değil. Bu yüzden boyunuza uygun, yeterli sertlikte, ergonomik bir yatak tercih edin. Biz SEGA BAZA YATAK olarak sizlere en uygun ortopedik yatağı üretip sizlerin güne daha enerjik başlaması için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.
 
Ürün Boyutları : 90 X 190
Genişlik     Derinlik     Yükseklik
  90 cm       190 cm       23cm(+1-1)
Teslimat Tarihi : 1-3 İş günü içerisinde 
Garanti : 3 Yıl
Satıcıya Mesaj Gönder
Mesaj: