TL 20.750 $ 3.528 3.113 £ 2.698

TOKAT / MERKEZ / KÜMBET MAH.

İlan Tarihi 4.10.2018
Marka Minelab
Kimden Mağazadan
Durumu Sıfır
Ürün Açıklaması

GPX 5000 MPS, DVT ve SETA teknolojileri sayesinde erişilmesi ve bulunmasi en güç işlenmemiş küçük altin parçalarını bile bulabilirsiniz.
Yeni Zamanlama Fonksiyonları GPX 5000 define dedektörünü çok yönlü ve becerikli hale getirmiştir. 8 zamanlama fonksiyonunun tek bir dedektörde toplanmış olması tek bir dedektör alarak 8 ayrı dedektöre sahip olmanız anlamına gelmektedir. Önceki modelde bulunan 5 zamanlama fonksiyonuna eklenen 3 yeni zamanlama fonksiyonu “madeni para / kalıntı”, “maden tuzu/altın” ve “kaliteli altın”dır.
GPX 5000 Kaliteli Altın arama fonksiyonu çok daha hassas ve derinde arama yapabilme olanağı sağlamaktadır. Böylece kimsenin şimdiye kadar bulamadığı derinlikteki altınlara ulaşabilirsiniz.
GPX 5000 Maden Tuzu / Altın fonksiyonu maden tuzlu toprak koşullarında bile her boyuttaki altını bulabilme olanağı sağlamaktadır. Bu fonksiyon özellikle plajlarda üstün başarı elde etmektedir.
GPX 5000 Madeni Para / Kalıntı fonksiyonu bereketli toprak koşullarında hiç olmadığı kadar derinde arama olanağı sağlamaktadır.

“Demir İkaz” özelliği sayesinde gereksiz metaller ayriştirilabilir.
“Hareket Kontrol” özelliği sayesinde dedektör kişisel arama hızına göre ayarlanabilir ve optimum seviyede hedefe ulaşma sağlanır.
“Ayarlama ( ses iptal )” özelliği sayesinde otomatik ya da manuel olarak gereksiz ses dalgaları en düşük seviyeye getirilebilir.
GPX 5000 üzerindeki “aydınlatma ( backlight )” sayesinde ekrandaki menu gece ya da gündüz rahatlıkla okunabilir. Pil gücü de bu sayede kontrol edilebilir.
GPX 5000 define dedektöründe de ayrıca hafif li-ion batarya ve mikrofon güçlendirme özelliği mevcuttur.
GPX 5000’in arama becerisini ve değerini arttirmak için standart olarak 11” Double D ile 11” Monoloop olmak üzere iki arama başlığı bulunmaktadır. Cihazda İngilizce, İspanyolca, Rusça ve Arapça dil opsiyonları mevcuttur.

 

 

 


ÜRÜNLERİMİZ BAYİ GARANTİSİ ALTINDADIR  
EVET İDDALIYIZ ORJİNAL VE GARANTİLİ
DEDEKTÖRLERİ BİZDEN DAHA UCUZ FİYATA 
SATAN YOK ARAYIN UYGUN FİYAT FARKINI 
BİZİM İLE YAŞAYIN 
FARKINIZ FARKIMIZ OLSUN 
KALİTELİ HİZMET HERKESİN HAKKIDIR
KARADENİZ DEDEKTÖR
TÜRKİYENİN EN KAPSAMLI DEDEKTÖR             FİRMASI
 KARADENİZ DEDEKTÖR  SATIŞ MAĞAZASI
TOPRAĞIN GİZLİ HAZİNELERİNİ KARADENİZ DEDEKTÖR İLE KEŞFEDİN
TÜRKİYENİN EN ÇOK SIFIR VE İKİNCİ EL DEDEKTÖRLERİ
İSTER AL ,İSTER SAT ,İSTER TAKAS YAP  

İSTER NAKİT İSTER KART İLE ÖDEME İMKANI
PTT KAPIDA KONTROLLÜ ÖDEME
TÜM KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI
 
05324479121
05433925967
 
 

 


  
Satıcıya Mesaj Gönder
Mesaj: