İlan Ver Üye Ol

İstanbul / Kadıköy / CAFERAĞA MAH.

İlan Tarihi 08.10.2017
Hizmeti Veren Bireysel

Kursuma Devam edemeceğim den Tüm Kur Hakklarımı Devir Etmek İstiyorum.

Kendiniz 2 kur + iş ingilizcesi + 2. Yabancı dil de Eğitim hakkını Yaklaşık 3 bin den başlayan fiyatlarla başlar Ve ben Kur Halkkımı Zarara Satışa Veriyorum. 

 

Öğrenme Garantili İngilizce (Başlangıç Seviyesi) Eğitimi!

Bu programda temel zamanları kavramanız, gündelik hayatınızda karşınıza çıkabilecek konular üzerinde cümleler kurmanız, sıkça yapılan egzersizler ile öğrendiklerinizi pratiğe dökmeniz ve konuşma konusunda özgüveninizi arttırmanız sağlanır. 

 

 

 

 

İngilizce En Yüksek Ders Saati!

İngilizce ile tanışma diyebileceğimiz bu programda sizlere 160 saatlik başlangıç seviyesi eğitimi sunuyoruz. Zaman yönüyle yoğunluğu olan kursiyerlerimize aynı programı daha kısa sürelerde de vermekteyiz. 

 

 

  • 160 Saat Eğitim
  • 12-16 Kişilik Sınıflar

 

 

 

ÜCRETSİZ Aktivite Dersleri ile İngilizce Eğitiminizi Geliştirin.

Normal derslerin dışında faydalanabileceğiniz ücretsiz aktivitelerle dil öğrenmenin zannettiğinizden daha kolay ve zevkli olduğunu fark edeceksiniz. 

 

 

  • Online Eğitim
  • Yazma Sınıfı
  • Konuşma Sınıfı
  • Sinema Kulübü

 

 

 

Just English’in Genel İngilizcede Başarı Oranı Nedir?

Just English Dil Okulları, Türkiye’deki yabancı dil eğitimindeki büyük açığı fark eden ve bu açığı kapatmayı hedefleyerek kurulan bir eğitim kurumudur. İngilizce ve diğer dil eğitimlerindeki başarısını kısa zamanda Türkiye’nin pek çok şehrinde açtığı şubeleri ile kanıtlamıştır. Üst üste aldığı başarı ödülleri bu başarısını tesciller niteliktedir. 

 

 

Just English, her şeyden önce başarısını öğrenci merkezli eğitim anlayışı ile sağlamaktadır. Öğrenci merkezli eğitim programını çizerken “Öğrencilerimiz nasıl daha iyi öğrenebilirler, nasıl bir ortamda kendilerini daha iyi ve daha rahat hissedebilirler, olası eksiklikleri nasıl giderilebilir?” gibi soruları daima aktif tutmaktadır. Kursiyerlerine sunduğu ders saati ile (160 saat) en çok ders saati veren yabancı dil kurumu unvanına sahip olan Just English’te, sınıf kontenjanları minimum seviyededir. Çünkü grup derslerinde dahi özel ders ortamı sağlamak kurumumuzun hedeflerinden biridir. Bu hedefini de başarı ile gerçekleştiren Just English; online dersleri, özgün ders materyalleri, ders içi ve ders dışı aktiviteleri, etüt ve bire bir dersleri, Türk ve yabancı akademik kadrosu ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyet ve referansları göz önüne alındığında genel İngilizce ve diğer dillerde % 100’lük bir başarıya imza atmıştır.

 
Satıcıya Mesaj Gönder
Mesaj:
Hatalı ilan bildirim formu
Başlık:
Sebep: