KONYA OFİS PERDESİ KONYA İŞYERİ PERDESİ KONYA EV PERDESİ CEREN PERDEDEN ALINIR TOPTANCISINDAN PERAKENDE FİYAT

Fotoğraflar yükleniyor

59
İlan No 2513
İlan Tarihi 7 Ocak 2020
Durum Sıfır
EV VE OFİSLERİNİZE STOR VE ZEBRA PERDEDE KAMPANYA
ÖZEL ÜRETİM DİJİTAL BASKILI, İŞLEMELİ JAKARLI MODELLERDE  KIŞ KAMPANYASI BAŞLADI
 ÜCRETSİZ KEŞİF

(KAMU KURUM VE KURULUŞLARINA ÖZEL TEKLİF VERİLİR)

PİYASA FİYATI 95 TL YERİNE 59 TL

• Ucuz seri polyester kumaştan üretilmiş ürünlerle karıştırmayınız. Orjinal Bambu serisi Brillant kumaştan üretilmiştir.
• Yüzlerce modelden birini seçin, Brillant 1. kalite ürünler kampanya bitmeden sizde dilediğiniz modeli seçin. 

• *Orjinal Brillant Bambu serisi yüksek kalite, leke tutmayan, güneşe dayanıklı kumaş ve Alüminyum kasa

CEREN PERDE SİSTEMLERİ 0534 954 63 63

BAMBU ZEBRA PERDE NEDİR?
ZEBRA PERDELER, Stor perdelerden daha sonra imal edilmeye başlanmış ve stor perdelerin evde, ofiste ışık alabilmesi için sürekli olarak yukarı çekilmesi işlemini ortadan kaldırmak ve bir nebze de olsa tül perde görünümü sağlamak amacı ile imal edilmiş çift katlı bir kısmı tül bir kısmı kumaş olarak üretilen ürünlerde yapılan perdelerdir.
Zebra perde son zamanlarda trendi yükselen bir mekanizmalı perde çeşididir. Zebra perde, ince ve dolgulu dokumanın çizgi halinde sıralanması nedeniyle bu ismi almıştır. Bir tarafı sabit bir tarafı hareketli çift kat kumaşın mekanizma üzerinde hareket ederek görüntüyü açma kapama mantığıyla çalışmaktadır. 

Perde Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Perde seçimi yapmaya karar verdiğinizde tercihlerinizi en çok görünen renklere göre değil de en az bulunan renklere göre tercih etmelisiniz. Örneğin koltuğunuzun rengi mavi ve siz bu koltuklarda kırlentleri ve dekorasyon yastıklarını pudra tonlarında tercih ettiyseniz perdelerinizi de pudra tonlarında tercih etmeniz evinizde çok hoş bir hava yakalamanıza neden olacaktır.
EV İÇİN PERDE SEÇİMİ
Perdelerin modeli ve rengi kadar kullanışlı olması da önemlidir. Eğer eviniz için kullanışlı perde önerileri arıyorsanız tercihlerinizi stor perdelerden yana kullanabilirsiniz. Artık günümüzde pek çok perde çeşidi kendi kendini güneş ışığı ile temizleyen bilen özellikte olmasından dolayı stor perdeler oldukça kullanışlı olacaktır.
Stor perdelerin kire karşı daha dayanıklı olduğu bilinmektedir. Bu nedenle temizlik açısından kolaylık sunması bu perdelerin tercih edilmesini artırmaktadır. Sizlerde stor perdeleri tercih ederek çok daha kullanışlı bir perde seçmiş olursunuz. Ancak bazı bayanlar stor yerine normal perde tercih ederler. Bunun sebebi ise storların temizliği hakkında düşünceleridir. Aslında stor temizlik konusunda oldukça avantajlıdır.

OFİS İÇİN PERDE SEÇİMİ

Ofis için perde seçimi yaparken dikkat edilecek hususlar da en az ev için perde seçimi yaparken dikkat edilen hususlar kadar önemlidir. Günümüz yaşam şartlarında insanlar evlerinden çok ofislerinde yaşamlarını geçirmekteler.
Ofis için perde seçimi yaparken dikkat edilecek hususlardan bazıları, ofiste kullanılan mobilyaların renkleri, tarzları ayrıca mobilya haricinde parke rengi, ofisin yüksekliği, duvarların rengi ofis için perde seçimi yaparken dikkat edilecek hususlardan bazılarıdır.
Her ofisin ihtiyaçları birbirinden farklıdır, perde seçimi yapılırken bu ihtiyaçlar göz önüne alınmalıdır. Kullanım amacına uygun perde seçimi hem maliyet hemde işlevsellik açısından büyük önem arz etmektedir. Örneğin toplantı odasında sunum yapılacağı zaman içerisinin karartılması gerekiyorsa seçmeniz gereken perde kesinlikle karartma stor perde olmalıdır.
Çok güneş alan bir mağazada içeriyi karartmadan sergilediğiniz ürünleri güneşten korumak istiyorsanız stor perde sizin için ideal bir ürün olacaktır.

Stor perde:
Fiyat bakımından en ekonomik perde modelidir. Şirketler genel kullanım alanlarında sade ve şık bir görünüme sahip olmasından dolayı stor perdeyi tercih etmektedir. Ağırlıklı olarak idari kısımlar, genel kullanım alanları, ofis katları gibi alanlarda kullanılmaktadır.
Zebra Perde
Zebra perde stor perde kadar yoğun olarak kullanılan bir perde modelidir. Modeli itibariyle iki kat kumaştan üretildiğinden hem tül hemde güneşlik amacıyla kullanılmaktadır.
İki kat kumaştan üretildiğinden stor perde ile arasında %50 fiyat farketmektedir. Genellikle üst düzey yönetici odalarında, müşteri karşılama lobilerinde ve şirketin genel görünüm alanlarında tercih edilmektedir.

CEREN PERDE OLARAK PERDE SEÇİMİNDE SİZLERE İSTEDİĞİNİZ PERDEYİ EN UYGUN FİYATLARA SİZLERE TEMİN ETMEK GAYEMİZDİR.
PERDE ÖLÇÜSÜ NASIL ALINIR
Perde ölçüsü alırken pencere genişliğinden 20cm fazla perde seçebilirsiniz. Mesela pencereniz 100cm ise 120X200 perdeyi seçiniz. Takacağınız zebra perde pencerenizin sağ ve solundan 10cm fazla olursa dışarıdan görüntüyü tamamen kapatırsınız. Seçeceğiniz ölçüler En ve Boy şeklindedir. Örnek olarak 120X200 seçtiğinizde 120cm eninde, 200cm yüksekliğinde zebra perde gönderilmektedir. 120cm eni kasa genişliğidir. Perde kasadan 4cm daha kısadır. Yani 120cm lik perde aldığınızda 116cm genişliğinde perde almış olursunuz. Pencereniz 100cm genişliğinde ise kenarlardan 8'er cm civarında perde duvarı kapatır. Perde tam açıldığında 2mt yüksekliğinde camı kapatmaktadır. Camın yüksekliği daha az ise de camı kapatacak kadar açmanız yeterlidir. Örnek ölçüm aşağıdaki şekilde olmalıdır. 
MONTAJ
Zebra perdelerimizin alt etek dilimi yüksekliği 25cm dir. Eğer kanatlı açılır pencereye takacaksanız perdeyi tamamen kaldırdığınızda alt etek dilimi kapanmayacağı için pencerenizin açılmasına engel olabilir veya pencere açıldığında alt etek dilimine zarar verebilir. Lütfen buna dikkat ediniz.

Ürünlerimiz size gönderilmeden önce üretim aşamasında tüm testlerden geçirilmektedir. Sorunsuz ve eksiksiz olarak gönderilmektedir. Zebra perde, duvara ve kornişe montaj aparatları ve çocuk kilidi kutudan çıkmaktadır..

Tüm zebra perdelerimizde kullanılan malzeme ve kumaşlar OEKO-TEX® Standard 100 sertifikasına sahiptir. Uzun yıllar dayanan kalın ve kaliteli kumaştan üretilmiştir. Hiçbir zararlı veya kanserojen kimyasal içermez. Koku ve leke tutmaz. Kolay silinir ve temizlenir. Nemli ve yumuşak bir bezle kolayca silebilirsiniz. Lütfen makinada yıkamayınız ve kurutma makinasında kurutmayınız.

Yüksek kalite zebra perde ile evinizin ve odanızın şıklığı ortaya çıkacaktır. Uzun yıllar zevkle kullanabilirsiniz. Mikro petekli kumaş dokusu yıllarca bozulmadan ve özelliğini yitirmeden odanızı süsler. Hem güneşlik hem tül perde özelliği ile tek perde ile çok şık bir görüntü oluşturur.


CEREN PERDE SİSTEMLERİ 7 / 24 SAAT ARAYABİLİRSİNİZ. 0534 954 63 63

Yorumlar
542 kez görüntülendi.

Bayram Altunbas

Üyelik tarihi: 22 Ekim 2018

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın