Mega Detection Concord Multi Sistem Tespit Cihazı

Fotoğraflar yükleniyor

5.900 106.208
İlan No 5338
İlan Tarihi 3 Ağustos 2022
Durum Sıfır

Mega Detection Concord Multi Sistem Tespit Cihazı


Concord, küçük metallerin verimli bir şekilde algılanmasını sağlayan algılama için yeni benzersiz Darbe İndüksiyon teknolojisine ek olarak geniş alan içinde uzun mesafelerden derin metal nesnelerin algılanması için gelişmiş Uzun Menzilli Konum Belirleme teknolojisinin işlevselliğini birleştiren güçlü bir çoklu sistem metal dedektörüdür. 


Dijital hedefler aracılığıyla madeni para ve mücevher gibi nesneler, dedektoravm eşlik eden akustik geri bildirimle farklı metaller arasında ayrım yapmak için sistemi tanımlar.


Mega Detection, Concord aracılığıyla, yeni başlayan maden arayıcılarına veya profesyonel hazine avcılarına her türlü metal hedefi tespit etmede yardımcı olan yeterli güçlü özelliklere sahip uygun fiyatlı bir cihaz sunar.


Concord, kullanım kolaylığı, çok dillilik, akıcı bir görsel menü sistemi ve kullanıcıya arama sürecinin ayarlarını yapması ve sonuçları ekranda görmesi için gerekli araçları sağlayan ekranları içeren modern ve basitleştirilmiş bir arayüz aracılığıyla hedefleri tespit etme imkanı sunar. 


sesli bir geri bildirim eşliğinde görsel göstergeler aracılığıyla cihaz ekranı.


·Concord metal dedektörü, Uzun Menzilli konum belirleyicinin işlevselliğini benzersiz Darbe İndüksiyon sistemi ile akıllı özellikler ve tüm sistemlerin eksiksiz görselleştirilmesi, kullanımı kolay çok dilli yazılım programı ile birleştiren güçlü bir çoklu sistem cihazıdır.


·Concord, farklı metal algılama uygulamalarına uygun 5 Arama sistemine sahiptir.


·Aşağıdakileri içeren güçlü algılama araçları: I.M.T.U probu ve PS50, PS36, PS28 arama bobinleri.


·Cihazın ve aksesuarlarının modern tasarımı, hafifliği ve güzel görünümü, kurulum ve demontaj kolaylığı ile birleştiren yüksek kaliteli malzemelerden yapılırken, arama alanlarında arama yapanlar için en iyi kullanım deneyimini sağlar.


Gelişmiş algılama performansı, 3000 m'ye kadar daha geniş tarama aralığı ve 50 metreye ulaşan büyük derinlik aralığı ile yepyeni uzun menzilli yer bulucu metal algılama teknolojisi.


3 Uzun Menzilli Konum Belirleyici (LRL) alt sistemi, aşağıdakileri içerir: Otomatik LRL, Manuel LRL, CTRL LRL, arama sürecini özelleştirmek için farklı seçenekler ve en iyi sonuçları almak için cihaz ekranındaki görsel göstergeler.


Büyük PS50'yi kullanan benzersiz Darbe indüksiyon sistemi, farklı zemin koşullarında, toprak türlerinde ve arazide demir içeren ve içermeyen metal algılamada mükemmel performans sağlayan yeni teknolojiyi içerir.


PS36 ve PS28 arama bobinleri aracılığıyla iki modlu yepyeni Akıllı Tespit sistemi, küçük derinliklerde doğal altın külçeleri, küçük kalıntılar, mücevherler, madeni paralar ve diğer metal türlerini bulmak için mükemmel bir seçim.


Ayarların ayarlanması ve ekranda görüntülenen görsel göstergelerin okunması veya görülmesi sırasında daha rahat bir deneyim için 5 inç büyük boyutlu LCD ekran.


12 uluslararası dilde mevcut, kullanıcı deneyimi alanındaki en son gelişmeleri dikkate alan, arama sistemlerinin kolay seçimini, arama ayarlarının ayarlanmasını ve arama programlarının seçilmesini, 


mesafe ve derinlik aralığının ayarlanmasını sağlayan güçlü modern kullanımı kolay grafik yazılım programı ve sonuçları görsel olarak görüntüleme.


Daha iyi taşınabilirlik ve değiştirme için özel olarak tasarlanmış plastik bir kutuda bulunan harici bir lityum-polimer pil ile çalıştırılan pil, yeniden şarj edilebilir ve uzun bir çalışma süresi garanti eder.


Paket İçeriği


Sistem Kutusu (Ana Ünite)


Akıllı Çoklu Alıcı-Verici Ünitesi(I.M.T.U)


Kolçak ve Şaftlar


PS50 ARAMA BOBİNİ


PS36 ARAMA BOBİNİ


PS28 ARAMA BOBİNİ


PS50 Bez Çanta


Uzun Menzilli Antenler


Lityum iyon batarya


kulaklıklar


Aksesuar Kutusu (Vidalar – Somunlar – Akü Şarj Cihazı – Kablolar…)


Kullanım kılavuzu


Zonguldak dedektör kurumsal yapısına bağlı olarak türkiyenın her yerinde güvenle ticaret yapabıleceğiniz zonguldak dedektör firması olarak faaliyet gösteren zonguldak dedektör ; ikinci el, orijinal sıfır Avrupa, Amerika, Türk markalarının satışını yapar. 

Uygun fiyat ve cazip ödeme koşullarıyla dedektör sahibi olabilirsiniz. 

Markaların son model ürünleri mağaza vitrinlerimizde yerini alır. 

Müşterilerimize satış öncesi ve sonrası kurumsal destek sağlarız. 

Profesyonel olarak hizmet veren satış ekibimiz müşterilerimize en iyi şekilde yardımcı olmak için her zaman hizmete hazır şekilde çalışırlar.

Zonguldak dedektör Ailesi olarak müşteri memnuniyetimiz ön plandadır kaliteli ve güvenilir hizmet için buradayız 7/24 teknik destek için bizleri arayabilir ve almak istediğiniz en güvenilir dünya devi firmaların farklı ürünlerini görmek için web sitelerimizi ziyaret edebilir fiyat almak için bizi arayabilirsiniz.

Türkiye'nin En Güvenilir Kapsamlı Dedektör Firması Zonguldak dedektör

Yorumlar
4 kez görüntülendi.

Zonguldak dedektör

Kayıt tarihi:
20 Mayıs 2022, 19:05

erhan kadam

Üyelik tarihi: 3 Mayıs 2020

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep552 212 81 41
İş538 893 44 67
WhatsApp552 212 81 41
İlan sahibi: erhan kadam (Zonguldak dedektör)
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın