Mega Detection Gold Star 3D Çoklu Tespit Sistemi

Fotoğraflar yükleniyor

9.500 171.012
İlan No 5339
İlan Tarihi 3 Ağustos 2022
Durum Sıfır

Mega Detection Gold Star 3D Çoklu Tespit Sistemi


Gold Star 3D Dedektör 


Mega Detection'dan Gold Star 3D Tarayıcı, eski antikaların araştırmacısına ve büyük derinliklerde gömülü hazineleri arayanlara, cihazda bulunan arama teknolojilerinin çokluğu açısından metal algılama alanındaki pratik uygulamalar ve kullanımların yanı sıra en iyi entegre ve kapsamlı çözümü ve ayrıca pratik uygulamaları sunar.  


Gold Star 3D Tarayıcı aracılığıyla Mega Algılama, arama ve keşif alanlarında ve aynı zamanda modern bir araçla arama ve keşif alanlarında rahat bir iş deneyimi sağlayan modern tasarım yoluyla yeni başlayanlar ve profesyoneller için kullanımı kolay pratik ve profesyonel bir cihaz sunar. 


Algılama sürecinin tüm ayarlarını ve seçeneklerini belirlemede ve düzenlemede kolaylık sağlayan pürüzsüz ve görsel bir deneyim içeren çok dilli grafik seçenekleri mevcuttur.


Dedektör Özellikleri


Profesyonel bir metal dedektörü ve bir 3D zemin tarayıcıyı tüm arazide yüksek kaliteli performans ve doğru, güvenilir sonuçları birleştiren çok işlevli entegre bir cihaz.


Arama alanlarında uzun süreli kullanım için görünüm ve uygunluğun hafifliği ile estetiğini birleştiren, kullanıcıya rahat bir kullanıcı deneyimi sağlayan yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış modern ve pratik tasarım.


Metal algılama teknolojileri alanındaki en son gelişmeleri içeren 8 farklı arama sistemi, arama ayarlarını ayarlamak için geniş seçenekler ve zemin toprağı tipi, arazi, aramanın amacı, tip ve metal gibi çeşitli faktörlere uyacak seçenekler gömülü hedefler.


Cihazın ekranında veya bir tablet bilgisayar aracılığıyla tarama verilerinin daha geniş kapsamı ve görsel temsili aracılığıyla daha doğru sonuçları garanti eden gelişmiş arama araçlarını içeren tamamen yeni, patentli 3B zemin tarama teknolojisi.


Android çalıştıran herhangi bir tablet veya akıllı telefona indirilebilen gelişmiş bir 3D analiz uygulaması, potansiyel müşteriye, metalin türünü (tam konumu veya konumu) bilen entegre araçlar aracılığıyla zemin taramasının sonuçlarını görsel olarak analiz etmek için harika yetenekler sağlar. 


potansiyel hedeflerin doğru derinliği ve hedef metal türü.


Uzun menzilli metal algılama teknolojisinde performans iyileştirmeleri, daha geniş bir tarama alanı ve yeni araçlar ve seçeneklerle 50 metreye kadar daha fazla derinlik içeren yeni ve geliştirilmiş bir teknoloji.


Özel tasarlanan bir kutuda bulunan bir lityum iyon pil ile çalıştırılır,pil şarj edilebilir ve sisteme,diğer faktörlere bağlı olarak uzun bir kullanım süresi sağlar.


Ayarların kolayca yapılabilmesini,sayıların net şekilde okunmasını ve sonuçları görsel olarak rahatça görülebilmesini sağlayan 5 inç boyutlu yüksek çözünürlüklü LCD ekran.


Metal algılama teknolojileri alanındaki en son gelişmelere sahip 8 farklı arama modu arama ayarlarını zemin yapısına göre düzenleyen,metal türü gibi çeşitli faktörlere uyacak şekilde ayarlayabilmek için geniş seçenekler sunar.


Tespit Sistemleri ;


Manuel LRL


Otomatik LRL


Kontrol LRL


İyonik Sistem


Biyonik Sistem


Canlı Yayın


3d Zemin Tarama


Pinpointer


Manuel Long Range Locator (Manuel LRL)


Akıllı Çoklu Alıcı-Verici Birimi veya I.M.T.U adı verilen yeni ve güçlü bir algılama probu aracılığıyla Gold Star 3D Tarayıcıya dahil edilen yeni Uzun Menzilli Yer Belirleme teknolojisi.


I.M.T.U, arama yönünde yüksek frekanslı dalga sinyalleri üretir.Bu dalgalar, gömülü metal hedeflerden salınan manyetik alanların sinyalleriyle kesişir.


daha sonra yansıyan sinyaller bir çift anten vasıtasıyla alınır, alınan bu sinyaller cihazın ana ünitesi içerisinde dijital sinyallere dönüştürülerek analiz edilerek ekranda görselleştirilir.


Kullanıcı burada hedef türünü veya hedefin yapıldığı metal türünü seçebilir, aşağıdakiler dahil olmak üzere tüm demir ve demir dışı metal türlerini içeren önceden ayarlanmış arama programlarından seçim yapabilir :


Altın Hazine - Altın Cevheri - Gümüş - Bakır - Platin - Bronz - Demir - Elmas - Değerli Taşlar - Altın Damarlar


Mesafe değeri tarama alanını ileri yönde yansıtır, bu değer önceden ayarlanmış değerlerden 0 - 3000 metre arasında bir aralıkta ayarlanabilir: 


250 – 500 – 750 – 1000 – 1250 – 1500 – 1750 – 2000 – 2250 – 2500 – 2750 – 3000 m


Automatic Long Range Locator


AUTO LRL arama sistemi, uzun menzilli tarama alanı içindeki potansiyel hedeflerin sinyallerini aramak için I.M.T.U ve uzun menzilli antenler kullanır.


Belirlenen alandaki açık alanlarda geniş alanları kapsayan gelişmiş arama sistemidir, bu sistem, yakalanan sinyalleri analiz ederek her türlü gömülü metali tespit etme özelliğine sahiptir. 


Burada kullanıcı aşağıdaki ayarları düzenleyebilir:


 - Mesafe


Ön aralıktaki mesafedir (ileri yön), Manuel LRL sisteminde daha ön


Zonguldak dedektör kurumsal yapısına bağlı olarak türkiyenın her yerinde güvenle ticaret yapabıleceğiniz zonguldak dedektör firması olarak faaliyet gösteren zonguldak dedektör ; ikinci el, orijinal sıfır Avrupa, Amerika, Türk markalarının satışını yapar. 

Uygun fiyat ve cazip ödeme koşullarıyla dedektör sahibi olabilirsiniz. 

Markaların son model ürünleri mağaza vitrinlerimizde yerini alır. 

Müşterilerimize satış öncesi ve sonrası kurumsal destek sağlarız. 

Profesyonel olarak hizmet veren satış ekibimiz müşterilerimize en iyi şekilde yardımcı olmak için her zaman hizmete hazır şekilde çalışırlar.

Zonguldak dedektör Ailesi olarak müşteri memnuniyetimiz ön plandadır kaliteli ve güvenilir hizmet için buradayız 7/24 teknik destek için bizleri arayabilir ve almak istediğiniz en güvenilir dünya devi firmaların farklı ürünlerini görmek için web sitelerimizi ziyaret edebilir fiyat almak için bizi arayabilirsiniz.

Türkiye'nin En Güvenilir Kapsamlı Dedektör Firması Zonguldak dedektör

Yorumlar
8 kez görüntülendi.

Zonguldak dedektör

Kayıt tarihi:
20 Mayıs 2022, 19:05

erhan kadam

Üyelik tarihi: 3 Mayıs 2020

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep552 212 81 41
İş538 893 44 67
WhatsApp552 212 81 41
İlan sahibi: erhan kadam (Zonguldak dedektör)
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın