Mega Detection Infinity Max Pro Multi Sistem Dedektör

Fotoğraflar yükleniyor

12.900 232.217
İlan No 5340
İlan Tarihi 3 Ağustos 2022
Durum Sıfır

Mega Detection Infinity Max Pro Multi Sistem Dedektör


Infinity Max Pro metal dedektörü, derin hazinelerin tespiti, altın arama, yeraltı boşlukları ve tünelleri içeren çeşitli metal algılama uygulamalarını kapsayan, cihazda bulunan metal algılama teknolojileri ve algılama araçları açısından en kapsamlı ve güçlü metal dedektörüdür. algılama ve birçok pratik uygulama.


Mega Detection, Infinity Max Pro aracılığıyla, farklı profesyonel hazine avcıları, arkeolojik hazine arayanlar ve hatta maden arama kategorileri için entegre ve çoklu çözümler sunan 12 arama sistemine sahip pratik ve çok amaçlı çok sistemli bir metal dedektörü ve 3D yer tarayıcısı sunar. şirketler.


Infinity Max Pro, tüm metal algılama teknolojilerini tek bir cihazda, tamamen yeni arama teknolojilerini içeren eksiksiz bir farklı prob ve sensör ve bobin seti aracılığıyla, kullanıcıya farklı arama seçerken sorunsuz ve kolay bir deneyim sağlayan modern, gelişmiş çok dilli bir yazılım programı ile entegre eder. 


tüm arama sistemlerinin görsel sunumunu cihaz ekranı veya herhangi bir Android tablette Multi Visual Analyzer uygulaması aracılığıyla izleme.


 · Infinity Max Pro, profesyonel hazine avcıları için 3D zemin tarayıcı, elektromanyetik metal dedektörü, altın dedektörü ve jeofizik cihazı tek bir pakette birleştiren hepsi bir arada çok amaçlı çoklu sistem çözümüdür.


· En son gelişmelerle birlikte tüm metal algılama teknolojilerini içeren 12 arama sistemi.


· I.M.T.U , V.S.T , M.G.S ve PS50,PS36,PS28 arama başlıklarını içeren güçlü problar ve algılama araçları.


· Arama alanlarında uzun ömürlü kullanım için hafiflik ve estetiği bir araya getiren ve yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş, kullanıcıya rahat bir kullanıcı deneyimi sağlayan modern ergonomik tasarım.


· Daha geniş alan kapsamı ve tarama verilerinin cihaz ekranında veya tablet üzerinde görselleştirilmesi yoluyla daha doğru sonuçları garanti eden Çoklu Zemin Tarayıcı (M.G.S) probu aracılığıyla güçlü yeni 3D zemin tarama teknolojisi.


· Multi Visual Analyzer uygulaması, tarama verilerinin 3D görselleştirmesini çok renkli 3D grafikler olarak görüntülemek için kullanılan güçlü bir çok dilli 3D görselleştirme ve analiz uygulamasıdır.


· Gelişmiş algılama performansı, 3000 m'ye kadar daha geniş tarama aralığı, 50 metreye ulaşan daha fazla derinlik aralığı ile gelişmiş uzun menzilli metal algılama teknolojisi.


· Aşağıdakileri içeren 3 Uzun Menzilli Konum Belirleme (LRL) sistemi: Otomatik LRL, Manuel LRL, CTRL LRL, arama sürecini özelleştirmek için birçok seçenek ve cihaz ekranındaki görsel göstergeler.


· Gömülü metal hedeflere ve altına daha fazla derinlik erişimi için performansı geliştirilmiş teknolojiye sahip büyük PS50 arama başlığı aracılığıyla darbe indüksiyon sistemi.


· Madeni paralar, küçük kalıntılar ve en küçük altın külçeleri gibi en küçük metal nesneleri bulmak için PS36 ve PS28 arama bobinleri aracılığıyla iki modlu akıllı algılama sistemi.


· Yere dikilmiş takozları kullanarak, özdirenç değerlerine göre jeolojik-elektriksel zemin direnci ölçümünü kullanan güçlü Jeofizik sistem, cihaz, farklı metal türlerinin yanı sıra mağara, tünel, oda gibi boşluklar da dahil olmak üzere farklı hedef tiplerini belirleyebilir ve konumlandırabilir. altın, gümüş, bakır ve diğerleri gibi.


· Tünel, mağara, oda, mezar, kiler gibi yer altı boşlukları ve yapıların tespitinde kullanılan özel Tünel sistemi.


· Arayıcıya potansiyel keşfedilen hedeflerin kapsamlı bir görünümünü ve bunlar hakkında eksiksiz bilgi sağlamak için ses tonları aracılığıyla sesi, V.S.T LED Çubukları aracılığıyla ışığı ve ekranda veya tablette görselleştirmeyi birleştiren entegre bir geri bildirim sistemi.


· Ayarların kolay yapılmasını, sayıların net bir şekilde okunmasını ve sonuçların görsel olarak rahatça görülmesini sağlayan, nispeten büyük boyutlu (5 inç) yüksek çözünürlüklü renkli LCD ekran.


· Kullanıcı deneyimi alanındaki en son gelişmeleri dikkate alan, arama ayarlarının kolayca ayarlanmasına, arama sistemlerinin ve arama programlarının seçilmesine, mesafelerin ve derinliklerin ayarlanmasına ve sonuçların görsel olarak görüntülenmesine olanak tanıyan, 12 uluslararası dilde sunulan modern, kullanımı kolay program.


· Infinity Max Pro, kendine özgü tasarımlı bir kutuda bulunan harici bir lityum polimer pil ile çalıştırılır, pil yeniden şarj edilebilir ve uzun bir çalışma süresini garanti eder.Paket İçeriği


Sistem Kutusu (Ana Ünite)


Akıllı Çoklu Alıcı-Verici Ünitesi (I.M.T.U)


Çoklu Zemin Tarayıcı (M.G.S.60)


Dikey Yüksek Sinyal Alıcı-Verici (V.S.T)


Konektör Tabanı


PS50 ARAMA BOBİNİ


PS36 ARAMA BOBİNİ


PS28 ARAMA BOBİNİ


Kolçak ve Şaftlar


Jeofizik Sistem Takozları


Jeofizik Sistem Kablo Makarası


Lityum iyon batarya


kulaklıklar


Aksesuar Kutusu (Vidalar – Somunlar – Akü Şarj Cihazı – Kablolar…)


Kullanım kılavuzu


Arama Başlıkları Bez Çanta (PS50,PS36,PS28 içerir)


Android Tablet (Opsiyonel)


Not: Yukarıdaki veriler, üretici firma verileridir.


Kullanım Seviyesi : Uzman


Teknoloji : PI (Pulse induction), Sensor


Ekran : Digital Ekran (LCD), Tablet PC, Android, IOS


Nokta Tespit Modu (PinPoint) : VarZonguldak dedektör kurumsal yapısına bağlı olarak türkiyenın her yerinde güvenle ticaret yapabıleceğiniz zonguldak dedektör firması olarak faaliyet gösteren zonguldak dedektör ; ikinci el, orijinal sıfır Avrupa, Amerika, Türk markalarının satışını yapar. 

Uygun fiyat ve cazip ödeme koşullarıyla dedektör sahibi olabilirsiniz. 

Markaların son model ürünleri mağaza vitrinlerimizde yerini alır. 

Müşterilerimize satış öncesi ve sonrası kurumsal destek sağlarız. 

Profesyonel olarak hizmet veren satış ekibimiz müşterilerimize en iyi şekilde yardımcı olmak için her zaman hizmete hazır şekilde çalışırlar.

Zonguldak dedektör Ailesi olarak müşteri memnuniyetimiz ön plandadır kaliteli ve güvenilir hizmet için buradayız 7/24 teknik destek için bizleri arayabilir ve almak istediğiniz en güvenilir dünya devi firmaların farklı ürünlerini görmek için web sitelerimizi ziyaret edebilir fiyat almak için bizi arayabilirsiniz.

Türkiye'nin En Güvenilir Kapsamlı Dedektör Firması Zonguldak dedektör

Yorumlar
4 kez görüntülendi.

Zonguldak dedektör

Kayıt tarihi:
20 Mayıs 2022, 19:05

erhan kadam

Üyelik tarihi: 3 Mayıs 2020

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep552 212 81 41
İş538 893 44 67
WhatsApp552 212 81 41
İlan sahibi: erhan kadam (Zonguldak dedektör)
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın