0
İlan No 2335
İlan Tarihi 12 Aralık 2019
Çalışma Şekli Serbest Çalışma (Freelance)
Eğitim Durumu En Az Lise Mezunu
Deneyim En Az 1 Yıl
Firma Adı Güven Ajans Medya Prodüksiyon Hizmetleri
Engelliye Uygun Hayır

Türkiye’nin neresinde olursan ol ofise gidip gelmeye bağlı kalmadan kendi çalışma saatini kendine göre ayarlayıp ister full time istersen part time olarak kendi işinin patronu olmak ister misin? Bu iş öyle sabah gidip akşam döneyim ay sonu da işin olsun olmasın aylık paramı alayım tarzı bir iş değil. Çoğu zaman ek iş olarak düşünülen ama kazanmaya başladıkça da bütün zamanını bu işe ayırmak isteyenlerin yapabileceği ve kazancı oldukça yüksek ve sabırla azim gerektiren bir iş.

Üstlenilecek olan vazife; Müşteri Temsilciliği, Takım Lideri, Reklam Satış Sorumluluğu vasıflarına uygun title hakkını verebilenlerin işidir.

İşimiz; Sektörel Ekonomi program yapımcılığı hizmeti verdiğimiz Güven Ajans Medya Prodüksiyon Hizmetleri şirketi olup bu şirket çatısı altında bu görevi üstlenmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Peki ya nasıl olacak? Şöyle ki;

Tv programımız TGRT Euro Tv kanalında Türkiye’nin Rotası adı ile haftada 60 dk.’lık yayın yapan kamu sektörü hariç her sektörden farklı firmaları yerinde görsel çekim dahilinde verdikleri hizmeti ön plana çıkartan söyleşiler ile ekrana yansıtarak tanıtımını gerçekleştirdiğimiz sektörel içerikli ekonomi programıdır.

Firmaların Program Yayınına katılım bedeli; İstanbul içi 400 TL. (en az 5 dk.’lık yayın ile 2.000 TL)

İstanbul dışı ise dakikası 500 TL(en az 10 dk.’lık yayın İle 5.000 TL.) olan 60 dakikalık toplam yayın içinde bir defaya mahsus yayınlanmak üzere bütçesine göre her firma 60 dakikaya kadar yayına katılabilir.

Asli Göreviniz ise; Türkiye genelinde binlerce firma sahibi ile iletişim halinde olup kendi ikna kabiliyetinizi kullanarak programa katılmaya kendilerini ikna etmekten başka bir şey olmayacaktır.

İster kendi alt ekibini oluşturarark bir takıp kurar çalışırsın yada kendin yaparsın bilemem ama bu işi yaparken iki türlü çalışma kazanç sistemini seçme hakkına sahipsin.

Birincisi; Bize yönlendirdiğin çekim isteyen her firma başına 500 TL. prim hak edişindir.

Örneğin; ayda 10 firma x 500 TL.=5.000 TL. veya 20 firma x 500 TL.=10.000 TL.

İkincisi ise; Bulduğun her firmanın programa katılımcı olduğu dakika üzerinden her artan dakikada 50 TL. hak edişindir.

Örneğin; Bir firmanın 10 dk. Yayını x 50 TL.=500 TL.

Ayda en az 10 firma’dan x 500 TL.= 5.000 TL. veya 20 firma x 500 TL.=10.000 TL.

(Her bulduğunuz firma yayına on dk. İle girecek diye bir kaide yok, Kimi yirmi dk. Kimi ise belki programın tamamına altmış dk. Yayın isteyeceği de olacaktır.)

 Buna göre; Ödemeni de çekim günü katılımcı firmanın fatura karşılığında peşin olarak ödeyeceğinden haberdar etmiş olmalısın ki biz de sana prim hak edişini aynı gün içinde peşin olarak ödeyebilelim.

  • Ay içinde devamlı ve düzenli olarak en az 5 adet firma çekimi gerçekleştirebilene aylık akbil desteği
  • Ay içinde devamlı ve düzenli olarak en az 10 adet firma çekimi gerçekleştirebilene aylık 300 TL. yemek desteği
  • Ay içinde devamlı ve düzenli olarak en az 15 adet firma çekimi gerçekleştirebilene SGK desteği verilecektir.
  •  

Santral: 0212 401 4 101 / 0212 955 0 945 Whatsap İletişim: 0535 015 90 43 Web: www.guvenajans.press

Not1: Sürekli Türkiye geneli çekim odaklı seyahat halinde olmam nedeni ile görüşmeler Whatsap üzerinden görüntülü yada dışarıda ortak bir adreste bir mekanda buluşarak yüzyüze gerçekleştirilmektedir.

Not2: Müşteri Hizmetleri departmanında Müşteri Temsilcisi olarak programın içeriğine hakimiyet kurmuş başarılı olanlar kendi müşterilerinin çekimlerine muhabir olarak da görev almak üzere yetiştirilecektir.

Yorumlar
213 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın