Satış Başı 900 TL prim almak ister misiniz?

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 3376
İlan Tarihi 11 Temmuz 2020
Çalışma Şekli Tam Zamanlı (Full Time)
Eğitim Durumu En Az Lise Mezunu
Deneyim En Az 4 Yıl
Firma Adı Damla Su Arıtma Cihazları Ve Küçük Ev Aletleri Satışı
Engelliye Uygun Hayır

"Binlerce kilometre sürecek bir yol, tek bir adımla başlar" diyerek yola çıkan firmamız yolculuğuna çok küçük bir sermaye ile başlamasına rağmen kısa sürede kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemiyle sayısız tüketicinin beğenisini kazanmış sektörde hatırı sayılır bir noktaya gelmeyi başarmıştır.

19 yıllık birikim ve tecrübesiyle firmamız başta evsel ve endüstriyel su arıtma olmak üzere medikal, elektrikli ev aletleri, ev gereçleri sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Firmamız tüketicilerine kaliteyi en uygun şartlarda sunmanın yanı sıra, satış sonrası müşteri memnuniyeti sağlamak ve kalıcı kılmakla beraber tüm ilişkilerinde saygılı, içten, adaletli ve dürüst bir yapı içerisinde olmayı kendisine ilke edinmiş, aktif olduğu sektörlerde en iyi hizmeti sunmak, hedeflediği noktaya gelmek için gereken çalışma ve yatırımlarına devam etmektedir. Bir tek adımla başladığımız bu yolculuğa dönüp baktığımızda kat ettiğimiz mesafeden güç alıp geleceğe daha emin adımlarla yürümeye devam etmekteyiz.

"Her Zaman Daha İyiye..."

Sahada bizimle birlikte satış başı 900 TL prim almak isteyen SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz.

Yorumlar
180 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın