TECRÜBELİ BAYAN ÖĞRETMENDEN BAŞARI GARANTİLİ MATEMATİK DERSİ

  • Niğde
  • Merkez
  • Selçuk Mah.
Fiyat: 25
İlan No 1724
İlan Tarihi 1 Eylül 2019
Ders Yeri Öğrencinin veya Öğretmenin Evi
Cinsiyet Kadın
Leyla Tamer
Cep 544 519 25 40

Verdiğim önergelerin yerine getirilmesi ile birlikte başarı garantidir..

4-5-6-7-8-9. Sınıflara ve TYT hazırlık öğrencilerine tecrübeli bayan öğretmenden Matematik dersi verilir.

1kiși 60 tl

2 kiși 40tl

3kiși 30tl

4kiși 25 tl

**********

öğrencilerle iletişimim oldukça iyi başarıyı garanti ediyorum öğrenci başarısının öğrenci veli ve öğretmen işbirliğiyle olduğu inancındayım bu nedenle dersi anlatıp bitirenlerden değilim velilerimle sıkı diyaloğa geçip öğrencinin evde çalışmasını da takip ediyorum..


NEDEN ÖZEL DERS 

1) 40 kişilik bir sınıfta bir öğrenciye ayrılacak birebir ilgilenme en fazla 1 dakika olabilirken özel derste ise bütün ders öğrenciye aittir! Kaliteli özel bir ders sınıftaki dersten 40 kat daha verimlidir.. 

2)Sınıflı eğitimde öğrencinin dersi dinleyip dinlemediğini,dinlemiyorsa bunun öğretmenin gözünden kaçıp kaçmadığını bilemezsiniz. Birebir özel derste böyle şeyler söz konusu bile olamaz.

3)Özel ders ekonomiktir: İlk bakışta daha pahalıymış gibi görünür veya en azından sınıflarda verilen eğitimler daha ucuz gibi görünebilir fakat gerçek şu ki karşılığını tam olarak almadığınız birşeyin fiyatı ne kadar düşük olursa olsun uzun vadede size çok pahalıya mal olacaktır! En önemlisi ise kaybedilen zamanın telafisi yoktur. Asıl değerli olan zamandır ve boşa geçirilen her dakika geleceğimizden çalmaktadır.

4)Unutulmamalıdır ki iyi bir meslek için iyi bir üniversite, iyi bir üniversite için de iyi bir temel ve MATEMATİK șarttır !..Bu ilan https://www.ilansahibi.com adresinde yer almaktadır.