Seri Üretim Toptan Satış Rondo Çerçeve İmalatı En Ucuz

9,90
İlan No 4161
İlan Tarihi 17 Şubat 2021
Durum Sıfır

Seri Üretim Toptan Satış Rondo Çerçeve İmalatı En UcuzMağazamızı Ziyaret EdinizA4 = 21X30 CMSeri Üretim Toptan Satış Rondo Çerçeve İmalatı En Ucuz Açılır kapanır alüminyum çerçeve profili özelliği ile içerisindeki görseli en kısa sürede değiştirebilme imkanı.


A4 = 21X30 CMSeri Üretim Toptan Satış Rondo Çerçeve İmalatı En Ucuz Rondo köşe bağlantılarıSeri Üretim Toptan Satış Rondo Çerçeve İmalatı En Ucuz Rahat açılıp kapanmayı sağlayan paslanmaz çelik yaylar.Seri Üretim Toptan Satış Rondo Çerçeve İmalatı En Ucuz Yatay ve dikey montaj imkanıSeri Üretim Toptan Satış Rondo Çerçeve İmalatı En Ucuz 25 mm. genişliğinde alüminyum Profil.Seri Üretim Toptan Satış Rondo Çerçeve İmalatı En Ucuz 0,40 mm UV Filtreli PVC.Seri Üretim Toptan Satış Rondo Çerçeve İmalatı En Ucuz HASTANELER - OKULLAR - FABRİKALAR TOPLU SİPARİŞ ALINIR !


Seri Üretim Toptan Satış Rondo Çerçeve İmalatı En Ucuz Evleriniz, ofisleriniz veya mağazalarınız için güzel bir dekoratif ürün.
Seri Üretim Toptan Satış Rondo Çerçeve İmalatı En Ucuz  Profil Kalınlığı : 25 mmSeri Üretim Toptan Satış Rondo Çerçeve İmalatı En Ucuz Ön Koruyucu : Şeffaf Plastik EsatatSeri Üretim Toptan Satış Rondo Çerçeve İmalatı En Ucuz Açılır-kapanır kenarları sayesinde görsellerin kolayca değiştirilmesi mümkündür.
Seri Üretim Toptan Satış Rondo Çerçeve İmalatı En Ucuz Yatay veya dikey montaja uygundur.Seri Üretim Toptan Satış Rondo Çerçeve İmalatı En Ucuz Köşeler düz kesim ve rondo bağlantılıdır.
Seri Üretim Toptan Satış Rondo Çerçeve İmalatı En Ucuz   Küçük ebatlı görselleriniz için uygundur.
Seri Üretim Toptan Satış Rondo Çerçeve İmalatı En Ucuz  Yekpare plastik taban üzerine 25 mm  alüminyum kapak profille

Yorumlar
34 kez görüntülendi.

selçuk aktaş

Kayıt tarihi:
13 Ocak 2021, 17:58

Selçuk Aktaş

Üyelik tarihi: 10 Ocak 2021

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep533 512 48 10
İş212 565 10 17
Ev537 718 07 47
WhatsApp533 512 48 10
İlan sahibi: Selçuk Aktaş (selçuk aktaş)
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın