Viessmann Vitodens 050-T 25 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil)

Fotoğraflar yükleniyor

3.285
İlan No 1163
İlan Tarihi 16 Mayıs 2019
Durum Sıfır

Viessmann Vitodens 050-T 25 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil)


Vitodens 050-T gaz yakıtlı yoğuşmalı kombi, üstün kalitesi ile öne çıkmaktadır. Kapsamlı aksesuar seçenekleri ile hem yeni binalarda hem de mevcut ısıtma sistemlerinin modernizasyonunda kullanılabilir. Vitodens 050-T 8,4 ila 25 kW kapasite aralığına sahip kombi cihazı olarak sunulmaktadır. Modülasyonlu fanı sayesinde elektrik tüketimi düşüktür. Oda sıcaklığına bağlı işletme için arıza teşhis sistemine sahip elektronik kazan devresi kontrol paneli ve donma koruma fonksiyonu Vitodens 050-T’ ye entegre edilmiştir. Aksesuar olarak temin edilebilen bir dış havasıcaklık sensörü yardımıyla dış hava kompanzasyonlu işletme mümkündür.


Sessiz çalışma ve kompakt ölçüler

Vitodens 050-T, oldukça sessiz çalışmakta ve  tüm komponentlerine bakım ve servis amacıyla kolayca ulaşılabilmektedir. Kompakt ölçüleri sayesinde özellikle ısıtma sistemi modernizasyonunda, mevcut cihazın değişiminde yer problemi olmadan kullanılabilir. Yeni ve zarif tasarımı ile oturma mekanlarına uyum sağlar.


Kullanımı kolay kontrol paneli ve uzaktan kumanda olanakları

Arka aydınlatmalı dijital ekran ve kullanımı kolay tuşlu kullanma ünitesi ile ısıtma ve kullanma suyu sıcaklıkları hızlı bir şekilde ayarlanabilmektedir. İşletme durumları ve sıcaklıklar dijital ekran üzerinden görülmektedir. Günlük ve haftalık programlanabilir bir zaman saati, kontrol paneline entegre edilmiştir. Vitodens 050-T’ nin konforlu bir şekilde uzaktan kumandası için aksesuar olarak kablolu ve kablosuz oda termostatları temin edilebilir:


??Oda sıcaklığına bağlı işletme için kablolu oda termostatı??

Günlük ve haftalık programlı, LCD ekranlı kablolu oda termostatı. Tatil programı, parti ve ekonomi işletmesi yapılabilir

Günlük ve haftalık programlı, LCD ekranlı kablosuz oda termostatı. Tatil programı,parti ve ekonomi işletmesi yapılabilir.Kablosuz haberleşme için alıcı modülü,Vitodens 050-T kontrol panelindeki yerine takılır

Avantajlar:

Yerden tasarruf sağlayan gaz yakıtlı yoğuşmalı kombi

25 kW ısıtma kapasitesi

%103’e varan verim ile enerji tasarrufu

Modülasyon aralığı: %33 ila 100

Kompakt ölçüler

Kullanımı kolay dijital ekranlı kontrol paneli

Modülasyonlu fanı sayesinde elektrik tüketimi düşüktür

Kompakt ölçüler ve düşük ses seviyesi sayesinde oturma mekanlarına montaj

için uygundur

Yorumlar
91 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın