İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

XP Altın Eleme Gold Pan Pro Set Gold Pans 4-lü

Fotoğraflar yükleniyor

1.750
İlan No 5394
İlan Tarihi 8 Ağustos 2022
Durum Sıfır

XP Altın Eleme Gold Pan Pro Set Gold Pans 4-lü

XP Metal Dedektörleri için özel olarak üretilen bu yepyeni altın kaydırma kiti Julien Lamarque (2019 Avrupa Altın Araştırmacılar Kupası'nın galibi) ile ortaklaşa bir proje olarak geliştirildi ve üretildi. 

Piyasadaki en iyi altın eleme kitleri titizlikle incelenerek birkaç ay araştırma ve geliştirme çalışması sunucu çıkmıştır. Altın üzerinde en iyi kontrastı elde etmek için mükemmel renk tespit edilmiş, maksimum verimlilik için özel açılar verilmiş, plastik ve üzerindeki yılan derisi deseni altın eleme performansını en üst seviyeye çıkarmış ve uzun süre kullanım için hafif ve dayanıklı olarak imal edilmiştir.  

XP ALTIN ELEME PRO (PREMIUM) SETİ (Altın Yıkama Tavası/Leğeni): 

Nehir kenarlarında topraktan çıkan ufak, bazen toz şeklinde olan altınları taştan, topraktan elemek için (ortaya çıkarmak için) kullanılan elek.

Bu XP başlangıç ​​altın eleme seti, altın buluntularınızı toplamanıza, elemenize ve depolamanıza yardımcı olacak bir dizi aksesuardan oluşur:PAKET İÇERİĞİ:


- XP Gold Pan (Tava/Leğen) - 37cm


 - XP Gold Pan (Tava/Leğen) - 27cm  


Özel tasarımı, geniş kapasitesi, geniş düz tabanı ve 4 kaydırma bölgesi ile çok yönlü, hızlı ve doğru bir altın toplama olanağı sunar.


Tava tasarımı, altını olabildiğince verimli bir şekilde toplamak ve en iyi sonuçları almak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. 

Tamamen yeni "Yılan Derisi” yüzeyi sayesinde altın pulları tutarken suyun geçmesine izin verir.


- XP Gold Classifier (37 cm Elek - 10 mm Gözenekli)

- XP Gold Classifier (37 cm Elek - 5 mm Gözenekli)

10 mm gözenekli elek sayesinde, büyük kayaları ve taşları hızlı bir şekilde elemeye yardımcı olur ve sadece altın içerebilecek malzemeleri bırakır.


5 mm gözenekli elek sayesinde ise, 10 mm lik elekten geçen çakılların ayıklanması ve Gold Pan da altın parçacıklarının daha rahat bir şekilde ayıklanması sağlanır. 


XP plastik eleği tasarımı sayesinde piyasadaki en güçlü ve kullanışlı eleğidir.


- Plastik Pipet


- 2 adet Mini Tüp


- Büyüteç                      


- Vakkum Şişesinden (150 ml) oluşur.

Sluice Box ta yani Savakta toplanan kum, çakıl, taş, altın ve benzeri parçalar veya akarsu ve dere kenarlarında kürek yardımıyla aldığınız kum ve topraklar Altın Eleme Tavasına (Gold Pan) dökülür ve su yardımı ile altına nazaran çok daha hafif olan kum, çakıl, taş ve benzeri parçalar atılarak sadece dip kısmında altın toz, zerrecik veya taneciklerinin kalması sağlanır. Buna Panlama adı verilir.


Bu kapsamlı arama kiti; dere, nehir ve akarsularda doğal altınları aramakta kullanılacak tüm ekipmanları bir arada sizlere sunuyor.


Kullanılan malzeme kalitesi, yılların bilgi ve birikimi ile belli bir matematiğe dayanılarak üretilen bu ürünler tüm Dünyada oldukça beğenilen ve kabul gören popüler ürünlerdir.


Altın ayrıştırma için kullanılan bu temel kit ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılıyor.

XP Gold Prospecting ürünlerini lütfen piyasadaki merdiven altı üretimlerle lütfen karıştırmayınız.

Zonguldak dedektör kurumsal yapısına bağlı olarak türkiyenın her yerinde güvenle ticaret yapabıleceğiniz zonguldak dedektör firması olarak faaliyet gösteren zonguldak dedektör ; ikinci el, orijinal sıfır Avrupa, Amerika, Türk markalarının satışını yapar. 

Uygun fiyat ve cazip ödeme koşullarıyla dedektör sahibi olabilirsiniz. 

Markaların son model ürünleri mağaza vitrinlerimizde yerini alır. 

Müşterilerimize satış öncesi ve sonrası kurumsal destek sağlarız. 

Profesyonel olarak hizmet veren satış ekibimiz müşterilerimize en iyi şekilde yardımcı olmak için her zaman hizmete hazır şekilde çalışırlar.

Zonguldak dedektör Ailesi olarak müşteri memnuniyetimiz ön plandadır kaliteli ve güvenilir hizmet için buradayız 7/24 teknik destek için bizleri arayabilir ve almak istediğiniz en güvenilir dünya devi firmaların farklı ürünlerini görmek için web sitelerimizi ziyaret edebilir fiyat almak için bizi arayabilirsiniz.

Türkiye'nin En Güvenilir Kapsamlı Dedektör Firması Zonguldak dedektör

Yorumlar
23 kez görüntülendi.

Zonguldak dedektör

Kayıt tarihi:
20 Mayıs 2022, 19:05

erhan kadam

Üyelik tarihi: 3 Mayıs 2020

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep552 212 81 41
İş538 893 44 67
WhatsApp552 212 81 41
İlan sahibi: erhan kadam (Zonguldak dedektör)
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın